Самохідний обприскувач

///Самохідний обприскувач
Самохідний обприскувач 2018-12-05T09:58:43+03:00

Кожен досвідчений агроном знає, що виростити здоровий і стабільний урожай можливо лише завдяки спеціальним засобам хімічного захисту. Такий тип сільськогосподарського обладнання як самохідний обприскувач використовується для величезних фермерських угідь. Унікальна конструкція дозволяє повноцінно виконувати обробку земельних ділянок і полів з будь-нерівною поверхнею. При цьому завдяки конструкції з високим кліренсом небезпека пошкодження рослин зводиться до мінімуму. Представлені моделі поєднують в собі комфорт, простоту управління, а також високі технології в сфері сільського господарства.

Самохідний обприскувач Caruelle Nympheos виконує якісне внесення засобів захисту рослин, дотримуючись при цьому повної техніку безпеки. Завдяки рівномірному розпорошення дана техніка збереже Ваші посіяні культури на тривалий термін.

Агро-Темп пропонує Вам три моделі самохідного обприскувача з поліетиленовими баками ємностями 3200, 4200 5200 літрів. Вони оснащені гідро-інжекторами на дні бака для основного розчину. Також мають протипінні системи з захистом від забруднення навколишнього середовища. Баки для чистої води мають ємність 440 або 450 літрів для чистої води і 15 літрів для миття рук і здійснюють якісне промивання бака, а також труб. Для підвищення продуктивності насоса обприскувач Caruelle Nympheos оснащений турбо наповненням. Це в рази прискорює заповнення основного бака.

Якість роботи і продуктивність техніки також частково залежить від водія. Тому комфорт людини, який здійснює управління машиною повинен бути на високому рівні. Для зручності кабіна Nympheos панорамна, звукоізольована, обладнана кондиціонером, радіо. У кабіну також зручно потрапити, як і перебувати в ній: гідравлічно розкладні сходи забезпечить комфортний доступ. Занадто сонячні дні тепер не перешкода для довгих годин роботи, адже скла в кабіні тоновані. Вони захистять від променів і забезпечать відмінну видимість. Всі функції розпилювача ергономічно представлені на повністю автоматичному пульті управління. Різні завдання можна виконувати і контролювати простим поворотним перемикачем.

Коли масштаби оброблюваних площ обчислюються багатьма гектарами, то недостатньо якісна обробка здатна привести до значних втрат. Купити самохідний обприскувач, значить отримати сучасний спосіб захисту рослин від шкідників і хвороб. Також багато уваги приділено зручності управління. Оператор може не тільки керувати рухом, а й з легкістю контролювати процес обприскування. Крім того, в нашій компанії на самохідні обприскувачі ціна є повністю демократичною.

Самохідні обприскувачі CARUELLE

Самохідні обприскувачі CARUELLE
Самохідні обприскувачі Maschio Gaspardo CARUELLE Nympheos 4240 Самохідний обприскувач CARUELLE Nympheos 4240 Детальніше Кожен досвідчений агроном знає, що виростити здоровий і стабільний урожай можливо лише завдяки спеціальним засобів хімічного захисту. Такий тип сільськогосподарського обладнання як самохідний обприскувач використовується для величезних фермерських угідь. Унікальна конструкція дозволяє повноцінно виконувати обробку земельних ділянок і полів з будь нерівною

Детальніше

Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"