Причіпний обприскувач

///Причіпний обприскувач
Причіпний обприскувач 2018-12-05T09:47:16+00:00

Причіпні обприскувачі дозволяють поєднувати професійний догляд за рослинами з досить високою продуктивністю. Сучасна техніка дозволяє досягати відмінних результатів при хорошій економічності за допомогою інноваційних контролюючих механізмів обприскування. Купити обприскувач причіпний, значить убезпечити свій врожай від всіляких шкідників і захворювань. Кращу якість розпилювального факела досягається за допомогою спеціального мембранно-поршневого насоса, який забезпечує необхідний тиск у всій системі. Він може бути змонтований до навішування будь-якого трактора, оскільки володіє транспортувальним дишлом, яке з легкістю регулюється по висоті.

Причіпний штанговий обприскувач розташовується в горизонтальному положенні і максимально ефективно обробляє сільськогосподарські рослини. Також обприскувач тракторний причіпний має спеціальний бак, виготовлений з високоміцного скловолокна, який обладнаний змішувальними форсунками для забезпечення рівномірного перемішування розчину. Внутрішні дзеркальні поверхні бака запобігають осідання хімічних речовин, а при необхідності легко промиваються. За повноцінне чищення відповідають дві потужні нержавіючі форсунки. Вентиляторний добре підходить для захисту полів від всіляких шкідників за допомогою методу малооб’ємного або стандартного обприскування.

Компанія «Агро-Темп» виконує продаж від провідних європейських виробників сільськогосподарської техніки. У нас Ви можете придбати обприскувач причіпний, ціна якого повністю відповідає його високій якості.

Причіпні обприскувачі LEMKEN

Причіпні обприскувачі LEMKEN
Причіпний обприскувач LEMKEN Primus (Німеччина) Німецька компанія LEMKEN випустила високопродуктивну техніку – причіпний обприскувач Primus. Він поєднує в собі професійну захист рослин, економічність і висока якість. Виробник приділив воістину належну увагу всіх функцій, які направлені на контроль обприскування. Причіпні обприскувачі дозволяють поєднувати професійний догляд за рослинами з досить високою продуктивністю. Сучасна техніка дозволяє досягати відмінних

Детальніше