Причіпний обприскувач

///Причіпний обприскувач
Причіпний обприскувач 2018-12-05T09:47:16+03:00

Причіпні обприскувачі дозволяють поєднувати професійний догляд за рослинами з досить високою продуктивністю. Сучасна техніка дозволяє досягати відмінних результатів при хорошій економічності за допомогою інноваційних контролюючих механізмів обприскування. Купити обприскувач причіпний, значить убезпечити свій врожай від всіляких шкідників і захворювань. Кращу якість розпилювального факела досягається за допомогою спеціального мембранно-поршневого насоса, який забезпечує необхідний тиск у всій системі. Він може бути змонтований до навішування будь-якого трактора, оскільки володіє транспортувальним дишлом, яке з легкістю регулюється по висоті.

Причіпний штанговий обприскувач розташовується в горизонтальному положенні і максимально ефективно обробляє сільськогосподарські рослини. Також обприскувач тракторний причіпний має спеціальний бак, виготовлений з високоміцного скловолокна, який обладнаний змішувальними форсунками для забезпечення рівномірного перемішування розчину. Внутрішні дзеркальні поверхні бака запобігають осідання хімічних речовин, а при необхідності легко промиваються. За повноцінне чищення відповідають дві потужні нержавіючі форсунки. Вентиляторний добре підходить для захисту полів від всіляких шкідників за допомогою методу малооб’ємного або стандартного обприскування.

Компанія «Агро-Темп» виконує продаж від провідних європейських виробників сільськогосподарської техніки. У нас Ви можете придбати обприскувач причіпний, ціна якого повністю відповідає його високій якості.

Причіпні обприскувачі LEMKEN Albatros

Причіпні обприскувачі LEMKEN Albatros
Сьогодні все більше скорочується інтенсивність обробки грунту для того, щоб економно здійснювати роботу відповідно до сівозміни і використовувати погодні ресурси. Одночасно з очікуванням зростання врожайності всіх культур потрібна надійна, зручна в обслуговуванні і відповідаюча всім вимогам техніка для захисту рослин і внесення рідких добрив. LEMKEN Albatros – це професійний і багатий в комплектації причіпний польовий

Детальніше

Причіпні обприскувачі LEMKEN Primus

Причіпні обприскувачі LEMKEN Primus
Primus від LEMKEN є недорогим варіантом при переході до причіпних обприскувачів. У поєднанні з великою продуктивністю і високою якістю в усіх варіантах виконання Primus є чудовою комбінацією з професійного захисту рослин і максимальної економічності. Концепція Primus заснована на оснащеності всіх моделей важливими елементами контролю і невисоких затрат на виробництво, при цьому, звісно, без зниження якості

Детальніше

Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"