Зернозбиральні комбайни Sampo

///Зернозбиральні комбайни Sampo
Зернозбиральні комбайни Sampo 2021-06-16T11:25:55+03:00

SAMPO COMIA – це флагманська модель фінських комбайнів

COMIA – це універсальні зернозбиральні комбайни, які підходять для сільськогосподарських підприємств різного розміру. Відмінна продуктивність і висока маневровість роблять легким тривалий робочий день. Комбайни Сomia показують чудові показники під час жнив в різних умовах експлуатації: від дуже сухих до екстремально вологих.

Завдяки багаторічній розробці, зернова жатка легко справляється з хлібостоєм  будь-якої висоти. Оптимальна відстань від ріжучого апарата до консульного шнека забезпечує безперебійне завантаження похилої камери машини.

ВІД COMIA C6 ДО COMIA C12

  • Робоча ширина жаток в межах 3,9 – 6,9 м
  • Автоматика швидкості обертання мотовила
  • Можливість установки системи копіювання автоконтур
  • Гідравлічний реверс
  • Легке обслуговування МКШ

КОСА

Сегменти ножа мають сучасне болтове кріплення, що дозволяє оперативно проводити заміну в польових умовах. Коса приводиться в рух за допомогою МКШ, що не потребує повсякденного обслуговування. Запасна коса входить в стандартну комплектацію.

КОНСУЛЬНИЙ ШНЕК

Великий діаметр шнеку жатки запобігає намотуванню маси у важких умовах збирання. Рівномірна подача великої кількості врожаю забезпечується за допомогою захоплюючих пальців, які розташовані по всій ширині шнека.

МОТОВИЛО

Еластичні пальці мотовила, виконані зі спеціального пластик-нейлону,  забезпечують ефективне і дбайливе завантаження навіть при збиранні полеглих хлібів. Облом пластикового пальця, наприклад, при контакті з каменем, не становить небезпеки пошкодження МСП.

ПІДВИЩУЄМО ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗА РАХУНОК ПОПЕРЕДНЬОГО ОБМОЛОТУ

Система попереднього обмолоту дозволяє ефективно збільшувати загальну продуктивність комбайна без розширення молотильного апарату. Залежно від умов збирання, продуктивність комбайна, оснащеного барабаном попереднього обмолоту до 20% вище, ніж у однобарабанного. Попередній обмолот забезпечує рівномірний розподіл потоку обмолочуваної маси, що дозволяє основному барабану працювати більш ефективно. В ідеальних умовах до 40% обмолоту відбувається на барабані попереднього обмолоту. Рівномірний обмолот забезпечує дбайливий обробіток хлібної маси та значно зменшує кількість пошкоджених зерен.

Великий діаметр і ширина барабану обмолоту гарантує легке і дбайливе відділення зерна від колоска. 8-ми бичевий барабан не випадково називають барабаном важкого типу (HD = Heavy Duty), тому що його підбичники виготовлені з чавуну для збільшення махової маси. Можливі пікові перевантаження не уповільнюють роботу цього надзвичайно надійного пристрою. Барабан HD входить в стандартну комплектацію всіх моделей Comia. Вібруючі прути деки, спеціально розробленого підбарабання, досить тонкі, для того щоб забезпечувати легке просипання зерна.

РЕШІТНИЙ СТАН

Велика площа поверхні решітного стану, найбільшого в своєму класі, ефективна для отримання чистого зерна при будь-яких умовах збирання. Загальна площа варіюється в залежності від моделі комбайна від 3,40 м2 до 4,50 м2. Верхнє решето має оригінальну ламельну конструкцію. Кожна друга ламель решета RV2 загнута, що ефективно запобігає попаданню фракцій соломи в зерновий бункер. У моделях Comia нижнє решето пробивне або ламельне. Решета легко регулюються в задній частині машини, а в моделях С10 і С12 регулювання може відбуватись дистанційно електроприводом з місця оператора. Навантаження на барабан обмолоту зменшено, за рахунок автономної системи домолоту. У моделях С6 і С8 недомолочена маса потоком повітря повертається назад на задню частину стрясної дошки. У високопродуктивних моделях С10 і С12, які обробляють велику масу, недомолочене зерно повертається за допомогою елеватора і розподільного шнека на центральну частину стрясної дошки для наступного сепарування.

СОЛОМОТРЯС

Комбайни САМПО славляться бездоганною роботою в важких та вологих умовах. Відмінну роботу в таких умовах забезпечує соломотряс, з лезкозамінними скатними дошками клавіш, виготовленими з нержавіючої сталі. В залежності від моделі соломотряс має 5 або 6 клавіш. Згідно з результатами тестів, додавання однієї робочої пари збільшує продуктивність соломотряса на 10%.

ЦИЛІНДР-РОЗПУШУВАЧ CSP

При роботі у вологих умовах, або якщо колос ще не дозрів, для роботи соломотряса потрібні значні додаткові зусилля. Циліндр-розпушувач CSP (Cylinder Separation) призначений для збільшення продуктивності соломотряса. Встановивши CSP над клавішами соломотряса можна досягти збільшення ефективності роботи соломотряса у вологих умовах на 20%. Циліндр оснащений пальцями, кут атаки яких ви можете налаштовувати в залежно від умов збирання і сортів.

ВИСОКОШВИДКІСНИЙ ПОДРІБНЮВАЧ

Машини С6 і С8 мають стандартний подрібнювач що здійснює 3300 об/хв. Опційно є можливість установки високошвидкісного подрібнення з 4000 об/хв. В моделях С10 і С12 – це стандартна комплектація.

AVARA – БІЛЬШЕ НІЖ ПРОСТО ХОРОША

Вісім робочих ліхтарів, сучасні світлодіодні фари денного світла і широке панорамне лобове скло. Ширина кабіни більша на 30 см, що значно збільшує просторість. Відмінна оглядовість з кабіни комбайнером, як основний фактор при розробці нової кабіни. Підресорене сидіння входить в стандартну комплектацію кабіни AVARA. Всі сидіння комплектуються ременями безпеки. Тільки посидівши в новій кабіні, ви зможете по-справжньому оцінити велику кількість зручних дрібниць. Сонцезахисна штора легко розгортається зі стелі. Також є більше місця для зберігання речей, включаючи великий бокс під сидінням помічника. Зручний холодильник для закусок і напоїв пропонується в як додаткова опція.

ЛЕГКИЙ КОНТРОЛЬ ОДНІЄЇ РУКОЮ

Найкращі результати обмолоту зерна досягаються при максимально зручній експлуатації комбайна. Консоль управління, інтегрована з сидінням комбайнера, є нервовим центром в кабіні AVARA. Монітор втрат ComVision II, великий тач-скрін 12.3 дюйма, консоль контролю і важіль управління ексклюзивно сконструйовані для модельного ряду Comia. Унікальний кут нахилу в 45 градусів вигідно відрізняє важіль управління від інших виробників комбайнів. У цьому положенні рука може спиратися на верхню частину рукоятки, зберігаючи при цьому контроль над усіма функціями. Ергономічний багатофункціональний важіль – це тільки одна частина грунтовно продуманої системи контролю, що використовується в серії Comia. Всі функції, пов’язані з обмолотом, такі як контроль за комбайном і жаткою, розташовані на підлокітнику. Консоль також має автомобільну розетку на 12В і USB-зарядку. В консоль інтегровано місце для зберігання невеликих предметів, наприклад, мобільного телефону. Екран на  12.3 дюйма з роздільною здатністю 8:3 є найширшим серед моніторів на світовому ринку. Ви можете легко управляти тач-скрін однією рукою під час обмолоту зерна. Екран монітора може бути розділений на дві робочі області: статичну і альтернативну картинки. В альтернативній можна за бажанням вибрати перегляд, наприклад, контролю обертання валів або підключити камеру заднього виду.

ТРАНСМІСІЯ

Потужна гідростатична трансмісія гарантує плавне і впевнене пересування по складних рельєфах. При цьому керувати комбайном дуже легко. Бажана швидкість і напрямок задається простим переміщенням  багатофункціонального важеля. В стандартній комплектації Comia обладнана оптимальними шинами для мінімізації тиску на грунт. Завдяки більшій площі контакту з ґрунтом, комбайн не тоне на м’яких ґрунтах. При бажанні є можливість встановити інші типорозміри шин. Є можливість комплектації комбайна повним гідравлічним приводом.

ДВИГУН

Комбайни Comia комплектуються надійними і економічними двигунами AGCO Power. Цей фінський двигун є найкращим в світі в класі агротехніки, де пред’являються найжорсткіші вимоги до силових установок. Ми пропонуємо 2 типи двигунів для комбайнів серії Comia – 210 і 300 к.с. Двигуни мають фантастичні показники, наприклад, номінальна кількість обертів двигуна досягається всього при 2000 об/хв, що призводить до наднизьких витрат на ПММ.

ЗЕРНОВИЙ БУНКЕР

Об’єм зернового бункера комбайнів Comia С6 і С8 варіюється від 4400 до 5400 літрів. Висота розвантаження модернізованих бункерів – 4,00 м. Швидкість вивантаження для цих двох моделей становить 75 л/с. Об’єм зернового бункера комбайнів Comia С10 і С12 варіюється від 6000 до 7600 літрів. Всі бункери високопродуктивних комбайнів мають закриту систему вивантаження. Висота розвантаження модернізованих бункерів – 4,40 м. Швидкість вивантаження для цих двох моделей становить 100 л/с.

Відмінний огляд з кабіни через значно збільшене вікно прямо в бункер. Огляд поліпшується за допомогою освітлення бункера, яке включається з кабіни. Бункер оснащений сигналізацією заповнення бункера мембранного типу. Винесення розвантажувальної труби і вивантаження включаються з кабіни з багатофункціонального важеля, інтегрованого з консоллю управління. Це значно полегшує розвантаження, особливо під час руху. Оператору не потрібно відволікатися від роботи.

Моделі Об’єми бункерів Висота вивантаження Управління вивантаженням
COMIA C6 І C8 4400 / 5400 л 4 м Електричне
COMIA C10 І C12 6000 / 7600 л 4,4 м Електричне

ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ОЧИЩЕННЯ

Дані комбайни є безперечними лідерами в плані легкого очищення. Необхідно уважно придивитися до комбайнів Comia, щоб забезпечити точність цього твердження. Комбайни Сампо Розенлев завжди були легкоочищуваними, завдяки певним технічним рішенням. Касети стрясної дошки легко витягуються, також легко через задній люк витягти скатні дошки клавіш. Все вищезазначене в комбайнах Comia дуже легко виконується в полі, чого не можна сказати про інші бренди комбайнів, які змушені виконувати роботи по очищенню в сервісній зоні. Завдяки фінським комбайнам, ви зможете зекономити велику кількість часу.

У важких і вологих умовах збирання в передній частині молотарки під декою часто налипає обмолочений матеріал. У цьому випадку важлива можливість проведення демонтажу касет стрясної дошки для очищення. У зернозбиральних комбайнах «Сампо Розенлев» ви можете легко витягти касети незалежно одну від одної, зняти верхнє і нижнє решето, а також лотки клавіш. Все це можна провести в польових умовах, користуючись спеціальним інструментом, що поставляються з комбайном. За похилою камерою знаходиться кишеня-каменевловлювач, яку легко відкрити важелем з лівого боку комбайна. Великі щити забезпечують легкий доступ до всіх точок обслуговування.

СЕРВІС ТА ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ

Завод-виробник спільно з регіональним дилером ТОВ «Компанія Агро-Темп» пропонує найкращий сервіс і найефективнішу систему постачання запасних частин. Під час сезону склад запасних частин «Сампо Розенлев» працює у позаштатному режимі швидкого реагування, маючи чергову зміну для формування екстрених замовлень. Використання оригінальних запасних частин і кваліфікованого сервісного обслуговування, гарантує вам відмінно підготовлену до роботи техніку. Технічні фахівці і консультанти нашого підприємства завжди до ваших послуг.

Модель COMIA С6 COMIA С8 COMIA С10 COMIA С12
Двигун AGCO POWER 210 к.с. AGCO POWER 210 к.с. AGCO POWER 300 к.с. AGCO POWER 300 к.с.
Монітор втрат ComVision II тач-скрін екран 12.3ʺ ComVision II тач-скрін екран 12.3ʺ ComVision II тач-скрін екран 12.3ʺ ComVision II тач-скрін екран 12.3ʺ
Ширина жатки 3,9-4,5 4,2-6,0 4,8-6,9 5,1-6,9
Барабан попереднього обмолоту
Барабан обмолоту 8-ми бичевий високоінерційний 8-ми бичевий високоінерційний 8-ми бичевий високоінерційний 8-ми бичевий високоінерційний
Маса молотильного барабану 140 кг 140 кг 221 кг 221 кг
Ширина молотарки 1110 мм 1110 мм 1330 мм 1330 мм
Діаметр молотильного барабану 500 мм 500 мм 500 мм 500 мм
Діаметр барабану попереднього обмолоту 400 мм 400 мм
Площа підбарабання 0,51 м² 0,34+0,51 м² 0,62 м² 0,41+0,62 м²
Зерновий бункер 4400 л 5400 л 6000 л 7600 л
Висота вивантаження 4 м 4 м 4,4 м 4,4 м
Швидкість вивантаження 75 75 100 100
Управління вивантаженням Електричне Електричне Електричне Електричне
Площа решіт очистки 3,4 м² 3,4 м² 4,5 м² 4,5 м²
Система домолоту колосків Автономна – на решета Автономна – на решета Автономна – на решета Автономна – на решета
Соломотряс 5-ти клавішний
Чотири-каскадний
5-ти клавішний
Чотири-каскадний
6-ти клавішний
Чотири-каскадний
6-ти клавішний
Чотири-каскадний
Довжина клавіш соломотряса 3,9 м 3,9 м 4,1 м 4,1 м
Площа соломотрясу 4,8 м² 4,8 м² 6,3 м² 6,3 м²
Циліндр-розпушувач Встановлено Встановлено Встановлено Встановлено
Соломоподрібнювач
Вага, кг 8000 9000 11300 12500

Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"