Розпушувач Mzuri REHAB

//Розпушувач Mzuri REHAB
Розпушувач Mzuri REHAB 2020-05-02T20:28:27+03:00

Rehab – сучасний розпушувач з невеликим втручанням в поверхню грунту

Rehab – це спеціально розроблений розпушувач з мінімальним втручанням в верхній шар грунту. Збільшує кількість доступного кисню і поживних речовин в більш глибоких шарах, завдяки чому стимулює розвиток кореневої системи і покращує стан рослин. Вузькі робочі зуби з крилами в їх нижній частині забезпечують розпушування грунту, зокрема, нижче розташованих шарів. У поєднанні з роботою передніх дисків це забезпечує мінімальне втручання в поверхневий шар. Рослинні залишки що залишаються захищають воду і зменшують ерозію. При цьому глибоке розпушування грунту призводить до збільшення швидкості проникнення води, хорошому укоріненню і силі рослин, аерації і зростанню активності мікроорганізмів. Добре аерований грунт швидко нагрівається навесні, дозволяючи провести більш ранній посів, обмежуючи пізні втрати води.

Розпушувач REHAB пропонується з опцією посівного агрегату – він ідеально підходить для посіву ріпаку та інших культурних рослин з глибоким укоріненням, а також покривних і проміжних культур. Сошники забезпечують точну глибину посіву в розпушеному, але вологому посівному ложі. Це створює ідеальні грунтові умови для проростання насіння, сходів і росту рослин. Глибоке розпушування грунту сприяє розвитку кореневої системи рослин. Відстані між рядами 600 мм і широкі міжряддя сприяють доступу світла, вентиляції, і провітрюванню поля. Рослини здорові та швидко ростуть. Сівалку можна легко встановити і демонтувати протягом декількох хвилин, видаляючи 3 пальця зчіпки.

Специфікація

REHAB

Рабоча ширина (м)

3

Кількість рядів

5

Відстань між рядами (мм)

600

Робоча глибина (мм)

200 – 400

Рабоча швидкість (км/год)

Від 6 до 10

Необхідна потужність, мін. (к. с.)

150 – 300

1. Передні ріжучі диски, встановлені на важелях з контрольованим тиском, дозволяють різати залишки, що залишилися на поверхні грунту. У кожного важеля диска гідравлічний захист, що дозволяє добре підлаштовуватися під місцевість.
2. Розпушуючі секції захищені гідравлічним захистом, робочі елементи котрих складаються з 2-х частин: долото-зуб і змінні крила (різні варіанти крил).
Секція консолідації – ущільнююча, регульована за допомогою гідравлічного приводу, складається з гумових коліс. Вона закриває борозну за секцією розпушування, залишаючи щільним грунт без ризику висушування.

Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"