Технологія MZURI

/Технологія MZURI
Технологія MZURI 2020-05-04T14:31:26+03:00

PRO-TIL – ГЛИБОКИЙ ОБРОБІТОК ВУЗЬКИХ  СМУГ

Система смугового землеробства за технологією Mzuri Pro-Til забезпечує оптимальне середовище для росту і врожайності сільськогосподарських культур.
Технологія Mzuri Pro-Til полягає в обробці тільки вузьких смуг грунту, в які вносяться добрива і насіння. Пожнивні рештки залишаються в необроблюваних міжряддях. Це дозволяє утримувати воду і захищати органічний матеріал з метою поліпшення структури, врожайність і родючість грунту. Це можливо тільки з використанням спеціально розроблених грунтообробних зубів і унікальних сошників. Ці сошники працюють тільки в оброблюваних смугах грунту, в яких висівається насіння рослин.

 

Площа поля

Оброблювана смуга

Необроблювана смуга

 

 

 

 

 

Згідно технології Mzuri Pro-Til в міжряддях, що представляють близько 2/3 площі поля, ґрунт не обробляється. Смуги оброблюваного грунту займають близько 1/3 площі поля. Таким чином Mzuri Pro-Til поєднує в собі переваги глибокого обробітку, що готує грунт до росту і активності кореневої системи рослин, з перевагами прямого посіву, що випливають, зокрема, з заляганням мульчі в міжряддях.

1. стерня, 2. подрібнені рослинні залишки, 3. нерозрихлений грунт з капілярною водою, 4. необроблюваний грунт багатий поживними речовинами, киснем, водою, 5. смуга обробленого грунту, місце проростання насіння та росту кореневої системи рослин

Агрегати Mzuri дозволяють не тільки обробляти смуги грунту, але за один прохід вносити в грунт мінеральні добрива, висівати насіння різноманітних культур, а також вносити мікрогранули, деякі засоби захисту рослин або насіння проміжних культур. Таким чином, таку підготовку поля і посів можна назвати «технологією одного проходу». Робота наступних робочих елементів машини утворює зони грунту з різноманітними агротехнічними умовами.

Зона A – Рихлення та внесення добрив

Зубчаті ножі дисків ріжуть солому та інші пожнивні залишки на поверхні грунту. Підгрунтовий зуб обробляє смугу грунту, розсовуючи в сторони рослинні рештки і вносить мінеральні добрива. Грунт цієї смуги добре розрихлений, вологий, без рослинних решток. Точне розміщення добрива тільки в оброблюваному просторі грунту, дозволяє знизити його кількість і забезпечує рослинам доступність поживних речовин з початку вегетації.

Зона B – Ущільнення

Унікальною і важливою властивістю конструкції агрегатів Mzuri є те, що вся маса машини рівномірно розподіляється по всій оброблюваній смузі. Що забезпечує повторне ущільнення розпушеного грунту і усунення повітряних порожнин, що дозволяє досягти точної глибини посіву, а також сприятливих умов для проростання насіння і розвитку кореневої системи рослин.

Зона C – Посів

Посівні сошники кожної секції працюють повністю незалежно від елементів, що розпушують ґрунт. Що забезпечує їхнє легке регулювання, відмінне копіювання рельєфу і постійний контроль глибини посіву. Кожен сошник за допомогою гідравлічної системи створює певний тиск на копіювальне колесо для прикочування, що регулює глибину посіву. Це забезпечує точність висіву насіння, а також відмінні водні і повітряні умови в місці контакту з грунтом. Зерно проростає швидко і рівномірно.

УНІВЕРСАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Агрегати Mzuri – це універсальні машини, які дозволяють здійснити посів всіх зернових культурних рослин, бобових, ріпаку, кукурудзи, сої, соняшнику, льону, маку, конопель та інших. Посів різних видів культурних рослин можна виконати за допомогою одного агрегату, який легко можна переобладнати для точного посіву за допомогою відповідних секцій.

ПЕРЕВІРЕНА В БУДЬ ЯКИХ УМОВАХ

Кожна машина MZURI, перш ніж потрапити на поля фермерських господарств, проходить ряд випробувань в різних умовах, у тому числі грунтових і кліматичних. Агрегати Mzuri були випробувані майже на всіх типах грунтів і в країнах з різним кліматом.

Висока якість, гарантована ISO 9001

Наша мета – задоволення потреб сучасного фермерського господарства та пошук практичних рішень. Щоб впоратися з цими завданнями і поставляти фермерам машини вищої якості, в виробничий процес впроваджена система управління якістю ISO 9001.

 

Економія та прибуток
Час – гроші! Навіть 10-15 хвилин достатньо для того, щоб під час одного проходу агрегат Mzuri Pro-Til обробив грунт, вніс добрива і висіяв насіння на поверхні 1 га, не проводячи ніяких робіт після збирання попередньої культури. Такий короткий час роботи дозволяє уникнути необхідності одночасного виконання окремих агротехнічних робіт і скоротити витрати.
Економія робочого часу – в 10 разів швидше, ніж традиційно!

 

Паливо на вагу золота!
Обробіток тільки вузьких смуг ґрунту (не більше ніж 1/3 ширини поля), невеликий опір при глибокому розпушуванні, а також короткий час роботи, призводять до низької витрати палива. Обробити, внести, посіяти і не споживати більше палива ніж 10-15 л/га – можуть тільки агрегати Mzuri.
Навіть в 5 разів менше палива в порівнянні з плужним обробітком!

 

Більше означає менше!
Конструкція розпушуючих зубів і посівних сошників дозволяє під час одного проходу використовувати основні мінеральні добрива, а також мікрогранули. Передпосівні добрива, як правило, NPK, потрапляють тільки в розпушений грунт, в якому буде проростати корінева система рослин. Інше добриво, мікрогранули, вводяться навколо висіяного насіння, щоб у рослин вже з моменту проростання був доступ до макро- і мікроелементів. Дозу добрив для багатих грунтів можна зменшити навіть на 30-50%.
ДОЗА В 2 РАЗИ МЕНША, А ЕФЕКТ В 2 РАЗИ БІЛЬШИЙ

 

Менше означає більше!
Технологія Mzuri Pro-Til: дозволяє дотримуватися оптимальних термінів посіву, точно розміщуючи насіння в невисушений і аерований грунт, вносячи відповідну кількість поживних речовин, дає можливість зменшити щільність посіву, забезпечуючи при цьому добрі сходи і рівномірне розміщення рослин. Рідкісний посів не обов’язково означає малу кількість рослин, секрет полягає в сприятливих умовах проростання насіння і сходів культур.
Економте насіння, Не турбуйтесь про кількість рослин!

 

ВРОЖАЙ – ВЕЛИКИЙ ТА ХОРОШИЙ
Своєчасні, повні та рівномірні сходи, гарне живлення рослин, більш широка відстань між рядами, що обмежує розвиток патогенів, хороше освітлення рослин в рядах, грунт, що утримує воду – це переваги технології Mzuri Pro-Til, що гарантують високу врожайність екстра-класу. Стерня, що залишилася на поверхні грунту, і невеликі борозни, в яких ростуть рослини, сприяють кращій зимостійкості.
Висока врожайність, хороша якість!

 

Mzuri – це прибуток!
MZURI Pro-Til – це економія витрат на паливо, робочу силу, добрива  і кошти на технічне обслуговування. Ефективне використання добрив і ресурсів грунту, і, як наслідок, висока врожайність хорошої якості – це гарантія легкої реалізації сільськогосподарської продукції та великого доходу.
Невеликі витрати і великі доходи означають прибуток
Економте, вирощуйте та отримуйте прибуток!

 

СПРИЯТЛИВІ ЗМІНИ ДЛЯ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Регулярне використання технології Mzuri Pro-Til запускає процес сприятливих змін властивостей грунту

Органічні залишки: Рослинний матеріал після збору культур залишається на поверхні

грунту або в її поверхневому шарі. Це запускає його мікробіологічні перетворення, які призводять до збільшення вмісту органічного вуглецю, і, як наслідок, гумусу. Його наявність в грунті не слід недооцінювати. Він забезпечує утворення стабільної грудочкоподібної структури, оптимальних водних і повітряних умов, поглинає воду як «Гідрогель». Як частина сорбційного комплексу, утримує поживні речовини, підвищує їх біологічну ефективність, знижує втрати, і в той же час зменшує забруднення води і повітря. Органічна матерія – це їжа для мікроорганізмів і дощових черв’яків.

 

Mzuri = гумус

Основа врожайності грунту!

 

Дощові черв’яки: Велика кількість рослинних залишків і мінімальний вплив на грунт, розпушування вузьких смуг без перевертання і інтенсивного змішування, сприяють наявності дощових черв’яків. Вони риють вертикальні і горизонтальні коридори, створюють великі некапілярні простори, що видаляють надлишок води, аерують грунт. Вносять в грунт рослинні залишки, що залягають на поверхні, пропускають їх через власне тіло, виділяють слиз, сприяють утворенню структури, при цьому утворюються капілярні пори, що утримують воду. Попереднє розкладання органічного матеріалу дощовими черв’яками і їх виділення стимулюють розвиток, а також активність грунтових мікроорганізмів.

 

Рослинні залишки – це харчування для дощових черв’яків, Дощові черв’яки будують грунт!

 

 

Біорізноманіття: Технологія Mzuri Pro-Til визначає прості, але ключові положення: агрегат Mzuri – органічна матерія – стабільна грудкувата структура – обмежені втрати води – достатня кількість повітря – різноманітність мікроорганізмів (бактерії, гриби, найпростіші)дощові черв’яки – велика активність організмів – обмеження патогенів – можливість скорочення використання засобів захисту рослин.

 

Більше мікроорганізмів, менше «хімії»!

 

 

Вода: Відсутність обертання грунту, розпушування, обмежене макс. до 1/3 площі поля і мульчування або дуже неглибоке розпушування після збору попередньої культури обмежують випаровування води. Мульча, гумус, стабільна грудкувата структура, активність великої кількості дощових черв’яків, обмежують поверхневий стік і ерозію. Зате збільшують – утримання води, одночасно відповідаючи за відведення її надлишку вглиб грунту, щоб в це місце увійшло повітря.

 

Технологія – гарантія сприятливих водних і повітряних умов!

 

Грудкувата структура: Непрямим ефектом збільшення вмісту органічної матерії, в тому числі гумусу, а також активності дощових черв’яків є грудкувата структура. Стабільна структура грунту – це гарантія оптимального водного та повітряного режиму, сприятливих умов для росту кореневої системи рослин, активного мікробіологічного життя, рівноваги поперемінного розкладання і синтезу, циркуляції поживних речовин, відсутність кірки і надмірно ущільнених шарів, обмеження водної та вітрової ерозії.

 

MZURI – це грудкувата структура грунту

 

 

Парникові гази: Завдяки одному проїзду машини в технології Mzuri Pro-Til зменшуються витрати на паливо навіть понад 50 л/га, а кожен літр витраченого дизельного палива виділяє приблизно 2,5 кг CO2. Якби в Польщі тільки на 10% посівної площі використовувати цю технологію, то річний викид вуглекислого газу в атмосферу скоротився б більш ніж на 100 тис. Тонн.

 

Використовуючи Mzuri, ви захищаєте навколишнє середовище!

 

Продуктивність грунту: Сприятливі фізичні, хімічні та біологічні властивості грунту, які є результатом використання інструментів і технології Mzuri Pro-Til, призводять до того, що рослини, що ростуть в рядах з широким міжряддям, здорові, з сильним габітусом. Сонячні промені потрапляють на великі листові пластини навіть при щільно засіяному полі. Глибока, розвинена коренева система використовує багатий та вологий грунт. При таких умовах, асиміляція активна, а урожай повинен бути великим.

 

Технологія Mzuri Pro-Til – це шанс домогтися крайового ефекту!

 

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ ГОВОРЯТЬ НА НАШУ КОРИСТЬ!

Mzuri Pro-Til це смугова система обробки. Після проїзду агрегату утворюються розпушені смуги грунту і нерозрихлені міжряддя. Обидві зони зі сприятливими умовами для росту і дозрівання культурних рослин.

В рядку грунт…

…вільний від рослинних залишків, що полегшує точний посів і сходи культурних рослин

Кількість рослинних залишківу рядку і міжрядді

 

 

 

 

 

…має низьку щільність

Об’ємна щільність  грунту в рядку та міжрядді

 

 

 

 

 

…і створює невеликий опір при зростанні кореневої системи рослин

Опір проникненню в грунт в рядках і міжряддях 

 

 

 

 

 

…швидко поглинає воду після дощу

 

Вологість грунту в смузі та міжрядді безпосередньо після інтенсивного дощу

 

 

 

 

 

…але швидко відводить її надлишок

Вологість грунту через 4 дні після дощу

 

 

 

 

 

В міжрядді грунт…

…захищений рослинними залишками

…утримує воду в періоди без опадів

Вологість грунту після тривалого періоду без опадів

 

 

 

 

 

Завдяки цьому технологія Mzuri Pro-Till є гарантією…

…великий врожай

Врожайність озимих культур при сприятливих грунтово-кліматичних умовах

 

 

 

 

 

…гарантування врожаю при несприятливих грунтово-кліматичних умовах

Середня багаторічна врожайність озимих культур при несприятливих грунтово-кліматичних умовах (нерівномірні грунтові умови, періоди після засухи, вимерзання)

 

 

 

 

 

MZURI PRO-TIL МАШИНА ДЛЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ЗАВДАНЬ

Mzuri Pro-Til спроектовано як агрегат, який дозволяє обробляти вузькі смуги грунту, вносити добрива по всій глибині оброблюваної смуги, а також сіяти насіння на контрольованій глибині під час одного проходу машини. Грунтообробні зуби-лапи і ущільнюючі колеса розміщені по черзі в два ряди, створюючи багато місця для проходження пожнивних залишків. Грунтообробні зуби і сошники для посіву підключені до незалежних гідравлічних систем, які забезпечують рівномірний тиск на кожну секцію. Це дозволяє досягти точної робочої глибини.

Дозатор насіння складається з електричних двигунів з регульованою швидкістю, які приводять дозувальні котушки. Вибір котушок дозволяє висівати різні типи насіння. Калібрування просте і точне, досить натиснути на електричну кнопку, зважити насіння і ввести їх кількість в панель управління.

Комп’ютер RDS Artemis забезпечує регулювання кількості висіву під час роботи, а також всі функції контролю і моніторингу внесення добрив і посіву.

Подвійна рама

Агрегати MZURI-PRO TIL відрізняються за своєю конструкцією використанням подвійної рами. Перша рама підтримує секції, що обробляють грунт з можливістю висіву добрив, тобто грунтообробні зуби з аплікаторами добрив, захищені за допомогою гідравлічного захисту з можливістю регулювання тиску. Друга рама має секцію для посіву насіння рослин. В плечах посівних сошників передбачена можливість вільного відхилення в сторони. Це дозволяє сіяти насіння точно в смугах оброблюваного ґрунту. Додатковою перевагою такого рішення є захист важелів від пошкодження в результаті удару. Так само як грунтообобробна секція, кожен посівний важіль захищений за допомогою гідравлічного приводу з можливістю регулювання сили притиску.

Завдяки двохрамній конструкції, обидві секції працюють на незалежно одна від одної регульованих глибинах.

Найважливіші властивості MZURI Pro-Til:

 • ґрунтообробні зуби оснащені гідравлічним захистом,
 • змінну кількість висіву,
 • одно- і дворядні посівні сошники,
 • вентилятор з гідравлічним приводом,
 • датчик потоку зерна,
 • гідравлічний маркер проходу,
 • регульована за допомогою гідравлічного приводу загортаюча борона,
 • напівпневматичний роздавач,
 • керуючий комп’ютер RDS Artemis,
 • незалежні балансирні важелі посівних сошників, з гідравлічним захистом, з’єднані з регульованим прикочуючим колесом.

1. Додаткові передні диски для різання рослинних залишків на поверхні грунту.

2. Зуби для обробітку з гідравлічним захистом розпушують вузьку смугу грунту, очищають посівне ложе від пожнивних залишків і забезпечують хороший розвиток кореневої системи.

3. Розміщення добрива точно в розпушеній смузі безпосередньо поруч з висіяним насінням дозволяє зменшити стартову дозу і забезпечує негайний доступ до поживних речовин.

4. Ущільнюючі колеса, розташовані в 2 рядах, прикочують грунт в оброблюваній смузі і готують посівне ложе.

5. Гідравлічний притиск кожної окремої висіваючою секції гарантує безпечне і точне копіювання рельєфу місцевості.

6. Індивідуальне регулювання глибини і сили притиску для кожного колеса посівного сошника.

7. Заробляюча борона.

Специфікація

PRO-TIL 3

PRO-TIL 3T

PRO-TIL 4T

PRO-TIL 6T

Рабоча ширина (м)

3

3

4

6

Ширина при транспортуванні (м)

2,95

2,95

2,80

2,95

Ємність бункера (л)

1500

3600

3600

4500

Різдільний бункер (60 % насіння : 40 % добрива)

40/60

40/60

40/60

Відстань між рядами (см)

33,3

33,3

36,3

35

Кількість рядів

9

9

11

17

Необхідна потужність,мін.(к.с.)

150

150

220

300

Рабоча швидкість (км/год)

Від 6 до 15

Від 6 до 15

Від 6 до 15

Від 6 до 15

Тип навіски

навісний пристрій

причіпний пристрій

причіпний пристрій

причіпний пристрій

КОЖНУ СІВАЛКУ СЕРІЇ MZURI PRO-TIL МОЖНА ОСНАСТИТИ ДОДАТКОВИМИ ОПЦІЯМИ

Диски з регульованою за допомогою гідравлічного приводу робочою глибиною.

Кожен агрегат MZURI PRO-TIL може бути оснащений секцією дисків, що ріжуть пожнивні залишки попередньої культури. Це забезпечує роботу машини без ризику засмічення грунтообробних зубів і посівних сошників рослинною масою.

Глибину їх роботи можна регулювати безпосередньо з кабіни трактора. У стандартній комплектації знаходиться пружинний захист кожного диска з регулюванням сили притискання. Ці елементи оснащені системою повороту, що захищає диски від ушкодження на поворотах.

 

Посилені колеса

Набір ходових коліс для агрегатів Mzuri Pro-Til може складатися з посилених шин і ободів коліс з привареним диском, що збільшує міцність на випадок ударів, наприклад, каменів. Купівля посилених коліс значно подовжить термін служби і виключає час можливих простоїв машини.

 

 

Додатковий бункер для добрив і насіння

Агрегати MZURI можна додатково обладнати одинарним (300 літрів) або подвійним аплікатором (2 x 300 літрів) для внесення добрив і висівання насіння, наприклад, для посіву проміжних культур.

Використовуваний в машині подвійної аплікатор дозволяє одночасно висівати два різних продукти з різними дозами.

Налаштування дозаторів аплікаторів дозволяє вводити посівний матеріал як в грунт, навколо насіння, так і залишати його на її поверхні.

 

 

Централізована система мащення

Централізована система мащення використовується в агрегатах MZURI для того, щоб продовжити термін їх служби, а також скоротити до мінімуму час підготовки машини до роботи. Агрегати MZURI пристосовані до роботи в найважчих умовах обробітку ґрунтів з великим навантаженням на робочі елементи, що прошвидшує їхнє зношення.

Для забезпечення ефективності роботи машин їх необхідно регулярно змащувати.

На допомогу приходить централізована система мащення, до складу якої входить:

 • електричний програмований поршневий насос з ємністю для консистентного мастила,
 • комплект розподільників, точно дозуючих відповідну кількість мастила, індивідуально для кожного поршневого пальця,
 • комплект гнучких подаючих шлангів,
 • туба для заповнення бака мастилом.

 

Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"