«Агро-Темп» даёт уверенность благодаря дисковой бороне LEMKEN Heliodor 9 Gigant 12 S/1600

Новости 25 Октябрь 2016
На сьогоднішній день в аграріїв існує ряд проблемних питань, які подекуди непросто вирішити власними силами. По перше, відсутність досвідчених механізаторів, по друге, досить стислі строки обробітку, які ускладнює погода. Відповідно багато господарств орієнтуються на потужну широкозахватну техніку для швидкого обробітку великих площ за короткий проміжок часу. Компанія Агро-Темп співставивши ці фактори завезла вперше в Україні дискову борону з робочою шириною 16 метрів для тракторів потужністю від 500 к.с., яких немало в нашій країні і більшість з них практично не завантажена польовими роботами через брак агрегатів.
Технічні характеристики Heliodor 9 Gigant 12 S/1600:
- Робоча ширина захвату – 16м
- Кількість сферичних дисків – 128 шт.,
- Діаметр сферичних дисків – 510 мм
- Вага агрегату – 12889 кг.

Вперше світова прем’єра Heliodor 9 компанією LEMKEN GmbH & Co. KG відбулась восени минулого року на виставці Agritechnika в Ганновері (Німеччина). І ось через рік вітчизняні аграрії мають змогу використовувати дані агрегати на власних полях. В Україні агрегат було вперше презентовано у вересні на виставці в AGROEXPO 2016 в Кропивницькому звідки він одразу поїхав в Дніпропетровську обл. до свого нового власника.

І ось у ФГ "АГРОФІРМА ВІКТОР" 19 жовтня 2016 відбувся запуск першої в Україні 16 метрової дискової борони LEMKEN Heliodor 9 Gigant 12 S/1600 офіційним дилером компанією Агро-Темп. На запуску були присутні представники компанії дилера та сервісного оператора Агро-Темп в Дніпропетровському регіоні та представники господарства. І там дійсно було на що подивитись, адже розміри агрегату та масштабність вражають. Обробіток проводився на швидкості 13 км/год. поля після збирання соняшнику. Два ряди напівсферичних дисків діаметром 510 мм на підпружинених стійках впевнено врізаються в ґрунт та подрібнюють рослинні рештки. Після проходу агрегату рослинні рештки були подрібнені та зароблені в ґрунт на 80-90%. Ґрунт після проходу дрібногрудочкувачий із ідеально вирівняною поверхнею. Подвійний трубчасто-планчастий коток дозволяє додатково подрібнити крупні грудки та ущільнити поверхню. Детальніше результат роботи можна оглянути на фото та відео.

Експлуатаційні характеристики Heliodor 9 Gigant 12 S/1600:
Фон: поле після збирання соняшника, наявні нерівності рельєфу,
Трактор номінальною потужністю двигуна – 535 к.с.,
Глибина обробітку – 14 см,
Робоча швидкість – 13 км/год.,
Продуктивність – 18,7 га/год.

Галерея изображений - «Агро-Темп» даёт уверенность благодаря дисковой бороне LEMKEN Heliodor 9 Gigant 12 S/1600

Прочитано 3652 раз
 

О компании

Адрес: 08700, Киевская обл., г. Обухов, ул. Киевская, 113-а

Тел.\факс: +38 044 520 96 96

Email: info@agro-temp.com.ua

ООО "Компания Агро-Темп"
Дякуємо!

Найближчим часом очікуйте надходження листа з комерціною пропозицією!