Про компанію

/Про компанію
Про компанію 2019-03-11T00:34:10+03:00

 

НАША КОМПАНІЯ

Компанія «Агро-Темп» є постачальником і сервісним оператором сільськогосподарської техніки. В Україні ми працюємо з 2009 року, активно розвиваючи власну мережу представництв по всій країні. Наша мета – бути якомога ближче до клієнта.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

 • Продаж імпортної сільгосптехніки
 • Продаж запасних частин
 • Гарантійний сервіс та післягарантійне обслуговування сільгосптехніки
 • Власне виробництво сільгоспобладнання
 • Ремонт сільгосптехніки будь-якої складності
 • Доставка запасних частин та комплектуючих

НАШ ПІДХІД

«Агро-Темп» є офіційним дилером провідних виробників сільгосптехніки. Асортимент обладнання, яке ми поставляємо, охоплює практично всі види сільгоспробіт на агропідприємствах. Наші машини та обладнання – це відомі в Європі і в усьому світі бренди.

Бренди

 • Трактори потужністю до 163 к.с.: ZETOR
 • Грунтообробна і посівна техніка: MASCHIO GASPARDOLEMKEN, а також знаряддя фірми Bourgault
 • Техніка для кормозаготівлі: KRONE
 • Обприскувачі причіпні та самохідні: LEMKEN, APACHE, CARUELLE
 • Сушарки й елеваторне обладнання: MECMARNEUERO
 • Міксери і кормороздавачі: CERNIN
 • Збиральна техніка: KRONE

МЕРЕЖА

Мережа компанії «Агро-Темп» постійно розширюється. Наші представницькі центри та магазини відкриті в таких стратегічно важливих регіонах, як Київська, Дніпропетровська, Полтавська, Харківська, Кіровоградська, Сумська, Вінницька та Миколаївська області. Тільки у нас Ви можете придбати імпортну сільгосптехніку за цінами виробників.

СЕРВІСНА СЛУЖБА

Сервісна служб працює у кожному з представництв компанії «Агро-Темп». Завдяки мобільним сервісним бригадам ми маємо змогу забезпечувати максимальну швидкість та якість і оперативність сервісного обслуговування. Наші сервісні інженери пройшли навчання на заводах виробниках, завдяки чому володіють достатньо високим рівнем кваліфікації. Вони допоможуть з ремонтом тракторів, зернозбиральних комбайнів та іншої сільгосптехніки, гідравлічних систем, електроприладів та заправкою кондиціонерів. Ми не дозволяємо, аби техніка наших клієнтів простоювала, особливо під час гарячої пори на полі.

СКЛАДИ ЗАПАСНИХ ЧАСТИН

Склади запасних частин, які створено в кожному з наших регіонів, прискорюють обслуговування техніки. Уся номенклатура проходить жорсткий технічний контроль якості, оригінальні запасні частини відповідають найвищим європейським вимогам та стандартам, а також перевірені роками роботи.

ТОВ «Компанія Агро-Темп» є постачальником оригінальних запасних частин до всього ряду нашої техніки, а також представляє на ринку України повний спектр масел і змащувальних матеріалів.

Тим клієнтам, які проводять ремонт і закупівлю запчастин у міжсезонний період, компанія пропонує особливі бонуси, які не запропонують фірми і сайти продажів сільгосптехніки.

Крім цього компанія «Компанія Агро-Темп» співпрацює з провідними лізинговими структурами України та сприяє забезпеченню вигідних і зручних умов фінансування для придбання техніки. За рахунок оптимальних фінансових схем і сервісного обслуговування наші клієнти отримують кращі умови для придбання сільськогосподарських машин.

На сьогоднішній день, з нами співпрацює велика кількість постійних партнерів, що є свідченням високого рівня нашої роботи. Тому, якщо Ви шукаєте партнера, який би надав Вам першокласну техніку, запасні частини, кваліфіковані консультації, швидке і якісне обслуговування, то Ви завжди можете покластися на нас.

Запрошуємо до співпраці!

Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"