ZETOR – “Чистокровний європеєць”

//ZETOR – “Чистокровний європеєць”

ZETOR, традиційний чеський бренд сільськогосподарської техніки, цього року вступає у свій 75-й рік існування. Незважаючи на те, що розробка «прототипу Z» розпочалася одразу після закінчення Другої світової війни, роком походження вважається 1946 рік, зокрема серпень, коли торгова марка ZETOR була офіційно випущена. Перші трактори Z 25 надійшли до покупців п’ятьма місяцями раніше. З початку свого існування ZETOR випустив понад 1,3 мільйона тракторів, переважна більшість яких експортується у понад 130 країн на п’яти континентах.

За словами виконавчого директора ZETOR TRACTORS, трактори ZETOR стали синонімом ефективної конструкції та оперативної ефективності. “Наші трактори завжди відповідали вимогам часу. Насмілюсь стверджувати, що кожен, хто був пов’язаний із брендом чи є якимсь чином пов’язаний із ним, будь то клієнт, шанувальник чи співробітник нашої компанії, відчуває свою частину. Бренд ZETOR побудований зусиллями широкої групи людей кількох поколінь. Це спадщина для нас, і ми підходимо до неї з повагою та гордістю”.

З нагоди ювілею було створено спеціальний логотип, який посилається на багату історію бренду. Логотип з’явиться на веб-сайті компанії, друкованих матеріалах та рекламних товарах. Також буде доступний веб-сайт www.zetor75.cz, який засвідчує 75 років розвитку торгової марки ZETOR. Ми будемо поступово інформувати вас про конкретні події в Інтернеті та в соціальних мережах.

Коротка історія виробництва тракторів ZETOR

1946–1960 рр.  У 1946 р. Розпочато виробництво тракторів Z25. Протягом 20 років було виготовлено понад 160 000 цих машин.

1960–1968 рр. ZETOR також представив конструктивне рішення для машин, засноване на уніфікації окремих деталей та модельних ліній. Машини так званої уніфікованої серії I (UŘ I) побачили світ.

1968–1991 рр. ZETOR перший у світі представив кабіну безпеки в межах UŘ II. Він також здобуває визнання у всьому світі завдяки своєму унікальному дизайнерському рішенню машини. 1 листопада 1976 року ZETOR став назвою компанії.

1991–2002 рр. Введення UŘ III, який споживачі досі цінують за свою міцність та стійкість. У 1998 році з’явилися більш сучасні версії машин з маркою FORTERRA.

2002–2017 рр. Ключовий рік для ZETOR та початок нової ери. На початку нового тисячоліття ZETOR продовжує впроваджувати інновації та розробляти нові продукти і поступово додає в модельний ряд інші лінії – PROXIMU, MAJOR та легендарний ZETOR CRYSTAL.

2017–2020 рр.  Модельний ряд та асортимент продукції поступово розширюється за допомогою компактних тракторів серій PRIMO, COMPAX, UTILIX та HORTUS. Застосування нового дизайну ZETOR від Pininfarina до всіх модельних рядів комерційних тракторів завершено. Як бренд, так і компанія зосереджені на клієнтах та розвитку дилерської мережі.

Поточний асортимент продукції ZETOR та позиція на ринку

Асортимент тракторів для європейського та північноамериканського ринків включає 8 модельних рядів від 20 до 170 коней. Це компактні трактори серії PRIMO, COMPAX, UTILIX та HORTUS в нижчій категорії потужності 20-70 коней. Вони використовуються в основному для літнього та зимового утримання муніципалітетів, приміщень підприємств, спортивних майданчиків та в садівництві, а також для роботи в комунальних службах, парках чи невеликих фермерських господарствах. Вищі категорії продуктивності 80-170 коней представлені серіями MAJOR (призначені для агрегатування із сільськогосподарською технікою, або для комунальних послуг), PROXIMA (одна з найпопулярніших моделей серед споживачів, що використовується для роботи в сільському, лісовому та комунальному господарстві), FORTERRA (середні та великі ферми, у рослинництві, для агрегатування з різними сільськогосподарськими машинами, транспортом) та CRYSTAL (найпотужніший та найкраще оснащений трактор в асортименті торгової марки ZETOR). Для світових ринків ZETOR TRACTORS виробляє трактори, що відповідають стандартам викидів STAGE IIIA та STAB IIIB, зокрема ZETOR GLOBAL RANGE, MAJOR, PROXIMA та FORTERRA.

Плани на майбутнє

На наступний період ZETOR TRACTORS планує вийти на ринок з новими поколіннями тракторів. Інновації існуючих модельних ліній принесуть користувачам максимальний комфорт та вищу корисність продукту, зберігаючи елементи простоти та ефективності. Трактори ZETOR на 75 років полегшують роботу своїм користувачам, допомагаючи економити енергію та гроші.

2021-01-14T16:41:16+03:00