Які добрива купують аграрії? Тенденції на ринку мінеральних добрив в Україні.

//Які добрива купують аграрії? Тенденції на ринку мінеральних добрив в Україні.

На ринку мінеральних добрив України все більш наростає конкуренція між виробниками та постачальниками добрив. Якщо обсяги вітчизняного виробництва з року в рік можуть змінюватись, то імпорт у цей час стабільно зростає.

Все більше виробників намагаються користуватись імпортними мінеральними добривами, які відповідно до європейських та міжнародних стандартів мають якісну гранулу, добру розчинність тощо.

Якщо 5 років тому відсоток ввезених в Україну добрив не доходив до 40% від загальної кількості споживання, то на сьогоднішній день він сягає майже 60%, а це – понад 4 млн. тонн добрив.

Ще до недавна більшу частку фосфорних та комплексних добрив займала продукція з Росії та Білорусі. Сьогодні ж, враховуючи заборону імпорту з Росії, на ринку можемо знайти мінеральні добрива виробництва Польщі, Литви, Болгарії, Румунії, Туреччини, Марокко, Казахстану та ін.

Окрему популярність все більш набирають рідкі добрива і у найближчі роки варто очікувати стрімке зростання як внутрішнього виробництва таких добрив, так і імпорту. При тому мова йде як про звичайний КАС, так і про комплексні рідкі добрива.

Щодо прогнозів розвитку ринку добрив в Україні, так вони більш ніж оптимістичні. Якщо останніми роками на 1 га вноситься під посів усіх культур близько 120-130 кг мінеральних добрив у поживних речовинах, то у країн з найбільш розвиненим агропромисловим комплексом цей показник досягає 200-300 кг. Тому можна сміло сказати, що потреба тільки зростатиме і, враховуючи конкуренцію, сільськогосподарські виробники віддаватимуть перевагу якіснішому продукту з відповідною кількістю діючої речовини за розумною ціною.

Компанія «Агро-Темп», яка вже понад 10 років є надійним постачальником сільськогосподарської техніки, пропонує високоякісні мінеральні добрива європейського виробництва з доставкою в господарство. Продукція знаходиться на складах в Україні. Для придбання звертайтесь за тел. 044 5209696.

2020-09-15T15:19:09+03:00