Старт Демо-туру на Українських полях найпродуктивнішого комбайна COMIA C 12 від фінської компанії SAMPO ROSENLEW, встигніть замовити демонстрацію в своєму господарстві

//Старт Демо-туру на Українських полях найпродуктивнішого комбайна COMIA C 12 від фінської компанії SAMPO ROSENLEW, встигніть замовити демонстрацію в своєму господарстві

Замовити демо-показ

Зернозбиральний комбайн  COMIA C12 (2.0) від фінської фірми SAMPO Rosenlew

Характеристика Од.виміру SAMPO COMIA C12
Марка двигуна AGCO POWER 74 AWF
Потужність двигуна номінальна к.с. 300
Ємність паливного баку л 450
Молотарка із барабаном попереднього обмолоту
Ширина молотильного барабану мм 1330
Діаметр молотильного барабану мм 500
Діаметр барабану попереднього обмолоту мм 400
Загальна площа підбарабання м2 0,41 + 0,62 = 1,03
Довжина клавіш соломотрясу мм 4 105
Кількість клавіш соломотрясу шт 6
Площа системи сепарації соломотрясу м2 6,30
Площа решіт очистки м2 4,50
Об’єм зернового бункера л 7 600
Швидкість вивантаження л/сек 100
Висота вивантаження м 4,4
Бортова інформаційна система ComVision II, діагональ 12,3”
Ширина захвату жатки м 6,9 автоконтур
Вартість (Україна, склад продавця) Євро 149 000

Особливості комбайну SAMPO COMIA C12

 1. Жатка комбайну із системою АВТОКОНТУР AHC забезпечує надійне копіювання рельєфу поля і дотримання заданої висоти зрізу, що дозволяє безперебійно подавати масу до молотарки і мати високу продуктивність і якість обмолоту;
 2. Система попереднього обмолоту дозволяє ефективно збільшувати загальну продуктивність комбайна без розширення молотильного апарату. Залежно від умов збирання, продуктивність комбайна, оснащеного барабаном попереднього обмолоту до 20% вище, ніж у однобарабанні.
 3. Попередній обмолот забезпечує рівномірний розподіл потоку обмолочуваної маси, що дозволяє основному барабану працювати більш ефективно. В ідеальних умовах до 40% обмолоту відбувається на барабані попереднього обмолоту. Рівномірний обмолот забезпечує дбайливу обробку хлібної маси і значно знижує пошкодження зерна.
 4. Велика маса і ширина молотильного барабану гарантує легке і дбайливе відділення зерна від колоса. 8-ми бичевий барабан не випадково називають барабаном важкого типу (HD = Heavy Duty), тому що його підбичники виготовлені з чавуну. Можливі пікові перевантаження не уповільнюють роботу цього надзвичайно надійного пристрою. Вібруючі прути деки, спеціально розробленого підбарабання, досить тонкі, для того щоб забезпечувати легку сепарацію зерна.
 5. Комбайни Sampo славляться бездоганною роботою в важких, вологих умовах. Відмінну роботу в таких умовах забезпечує соломотряс, зі скатними дошками клавіш виготовленими з нержавіючої сталі, які легко виймаються для очистки.
 6. Згідно з результатами тестів додавання одної робочої клавіші збільшує продуктивність соломотрясу на 10%. Тому, всі комбайни Sampo мають на 1 клавішу більше ніж конкуренти, що дозволяє при однаковій площі соломотрясу ефективніше сепарувати зерно із соломи.

При роботі у вологих умовах, або якщо колос ще не дозрів, робота соломотряса потребує значних додаткових зусиль. Циліндр-розпушувач CSP (Cylinder Separation) призначений для збільшення продуктивності соломотряса. Встановивши CSP над клавішами соломотряса можна досягти збільшення ефективності роботи соломотряса у вологих умовах на 20%. Циліндр оснащений пальцями, кут атаки яких ви можете налаштовувати в залежності від умов збирання і сортів.

 1. На комбайні Comia C12 встановлено 7,4 літровий двигун AGCOPower із рядним паливним насосом, який пристосований до складних умов експлуатації та мінімальну витрату палива при потужності 300 к.с.;
 2. Велика площа поверхні решітного стану 4,50 м², найбільшого в своєму класі, ефективна для отримання чистого зерна при будь-яких умовах збирання.
 3. Верхнє решето має оригінальну конструкцію ламелів. Кожна друга ламель решета RV2 загнута і це ефективно запобігає попаданню крупних фракцій соломи в зерновий бункер. Нижнє зернове решето – пробивне або ламельне. Решета легко регулюються в задній частині машини, а в моделях С10 і С12 регулювання відбувається дистанційно з місця оператора.
 4. Навантаження на барабан обмолоту зменшено, за рахунок автономної системи домолоту. У моделях С6 і С8 домолочена маса потоком повітря повертається назад на задню частину стрясної дошки. У високопродуктивних моделях С10 і С12, які обробляють велику масу, домолочене зерно повертається за допомогою елеватора і розподільного шнека на центральну частину стрясної дошки.
 5. Об’єм бункера 7600 л, а висота вивантаження 4,4 м з електричним керуванням вивантаженням зі швидкістю 100 л/сек., що гарантує спустошення всього бункера трішки більше ніж за одну хвилину. А це означає, що непотрібно перевозити зайву вагу по полю та витрачати на це паливо.
 6. Вісім робочих ліхтарів, сучасні світлодіодні фари денного світла і широке панорамне лобове скло кабіни AVARA. Ширина кабіни виросла на 30 см, які дають додатковий об’єм простору. Важливим моментом при розробці нової кабіни була відмінна оглядовість жатки з кабіни комбайнером.

 

 1. Консоль управління, інтегрована з сидінням комбайнера, є нервовим центром в кабіні AVARA. Монітор втрат ComVision II, великий тач-скрін в 12.3 дюйма, консоль контролю і важіль управління ексклюзивно сконструйовані для модельного ряду Comia. Унікальний кут нахилу в 45 градусів вигідно відрізняє важіль управління від інших виробників комбайнів. У цьому положенні рука може спиратися на верхню частину рукоятки, зберігаючи при цьому контроль над усіма функціями. Ергономічний багатофункціональний важіль – це тільки одна частина грунтовно продуманої системи контролю, що використовується в серії Comia. Всі функції, пов’язані з обмолотом, такі як контроль за комбайном і жаткою, розташовані на підлокітнику. Консоль також має автомобільну розетку на 12В і USB-зарядку.

 1. Екран в 12.3 дюйма з роздільною здатністю 8:3 є найширшим серед моніторів на світовому ринку. Ви можете легко управляти тач-скрін однією рукою під час молотьби зерна. Екран монітора може бути розділений на дві робочі області – статичну і альтернативну картинки. В альтернативній зображенні можна за бажанням вибрати перегляд, наприклад, контролю обертання валів або підключити камеру заднього виду.
 2. Комбайни Сампо Розенлев завжди легко очищувались, завдяки спеціальним технічним рішенням, що виявляли скандинавське походження. Касети стрясної дошки легко витягуються, також легко через задній люк витягти скатні дошки клавіш. Все вище перераховане в комбайнах Comia дуже легко виконується в полі, чого не можна сказати про інші бренди комбайнів, які змушені виконувати роботи з очищення в сервісній зоні. Завдяки фінським комбайнам, Ви зможете зекономити велику кількість часу.

2019-07-10T21:02:58+00:00