ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ З КІЛЬКІСТЮ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ В УМОВАХ КРИЗИ?

//ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ З КІЛЬКІСТЮ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ В УМОВАХ КРИЗИ?

Сьогоднішні умови роботи в період пандемії Covid-19 та несприятливі погодні умови для урожайності культур звичайно ж мають неабиякий вплив на діяльність фермерів.

Але, згідно статистичних даних на 1 жовтня кількість фермерських господарств у порівнянні з минулорічним показником зросла на 1031 (більше 2%) і склала 47 603 одиниці. При тому, з 1 липня поточного року в Україні зареєстровано 178 нових фермерських господарств.

Разом з тим, господарники все більше прагнуть до об’єднання. На 1 жовтня в Україні нараховується 1003 сільскогосподарських виробничих кооперативи, що фактично відповідає минулорічному показнику.

Не гірші показники і у сфері обслуговуючої кооперації: кількість таких кооперативів за рік зросла на 1,5 відсотка і склала 1279 одиниць.

Сучасні умови вирощування сільськогосподарських культур потребують застосування новітніх технологій та використання найсучаснішої техніки, яку компанія АГРО-ТЕМП вже зараз готова запропонувати разом із запчастинами та високоякісним сервісом. Для отримання додаткової інформації та придбання звертайтесь за тел. +380 44 520 9696

Ми знаємо, що зараз не в усіх фермерів вистачає фінансових ресурсів для втілення своїх планів, тому пропонуємо ознайомитись з кращими партнерськими фінансовими програмами для купівлі техніки АГРО-ТЕМП на сторінці https://agro-temp.com.ua/finansirovanie/

 

2020-10-20T15:18:51+03:00