РОЗШИРЕНО ПЕРЕЛІК СІЛЬГОСПТЕХНІКИ ДЛЯ ДЕРЖПІДТРИМКИ

//РОЗШИРЕНО ПЕРЕЛІК СІЛЬГОСПТЕХНІКИ ДЛЯ ДЕРЖПІДТРИМКИ

Мінекономіки розширило перелік української сільгосптехніки, часткова вартість якої компенсується з державного бюджету.

До переліку додано 417 нових найменувань техніки та обладнання, тепер їх налічується 14 573 від 191 заводів-виробників. Перелік заводів-виробників також збільшився на 6. Це означає, що скористатись підтримкою зможе ще більше аграріїв і виробників.

Наразі аграріям вже компенсовано близько 986,3 млн грн за придбану техніку і обладнання. Кошти отримали 3 601 аграрій, які придбали 7 447  одиниць сільгосптехніки та обладнання на суму майже 4 млрд грн.

Нагадаємо, на 2020 рік бюджетною програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» передбачено 1 млрд гривень. Щоб фінансування вистачило усім аграріям, планується перерозподіл коштів з інших програм.

До нових одиниць техніки додалися посівні комплекси, агрегати для внесення рідких мінеральних добрив, зерноочищувальні сепаратори, технологічне обладнання для комбікормових заводів та елеваторних комплексів, зерносушарки, вагове обладнання для зважування сільгосппродукції, напівпричепи, ґрунтообробна техніка, обладнання для утримання ВРХ та свиней тощо.

Продовження програми заплановано і на наступний рік.

Ми знаємо, що зараз не в усіх фермерів вистачає фінансових ресурсів для втілення своїх планів, тому пропонуємо ознайомитись з кращими партнерськими фінансовими програмами для купівлі техніки Агро-Темп на сторінці https://agro-temp.com.ua/finansirovanie/

Сучасні умови вирощування сільськогосподарських культур потребують застосування новітніх технологій та використання найсучаснішої техніки, яку компанія Агро-Темп вже зараз готова запропонувати разом із запчастинами та професійним сервісом.

Для отримання додаткової інформації та придбання звертайтесь за тел. +380 44 520 9696

2020-11-13T16:09:26+03:00
Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"