ПІДСУМКИ УЧАСТІ У НАЙМАСШТАБНІШІЙ АГРОПРОМИСЛОВІЙ ВИСТАВЦІ УКРАЇНИ «AGRO-EXPO-2020»

//ПІДСУМКИ УЧАСТІ У НАЙМАСШТАБНІШІЙ АГРОПРОМИСЛОВІЙ ВИСТАВЦІ УКРАЇНИ «AGRO-EXPO-2020»

Ось і минули 4 дні наймасштабнішої агропромислової виставки у 2020 році, яка зібрала аграріїв з усіх куточків України. Широкий спектр представленої техніки зміг задовольнити відвідувачів, не дивлячись на погодні умови, які час від часу змінювались то на проливний дощ, то на тепле осіннє сонце.

Компанія АГРО-ТЕМП запропонувала на своїй експозиції велику кількість різновидів техніки: від ґрунтообробітку – до збору врожаю.

Що саме цікавило аграріїв?

Безумовно, це – трактори Zetor різної потужності та комплектацій. 100% чеського виробництва та європейська якість створили черги для бажаючих оглянути та отримати максимум інформації.

Не меншу зацікавленість викликала техніка Lemken. Більш крупні фермери цікавились зерновими сівалками Solitair і культиваторами Karat, в той час як середні та дрібні господарства – навісними плугами Juwel та передпосівною комбінацією Kompaktor.

Чи не найбільшу увагу привернула до себе новинка на українському ринку – посівний комплекс Junnkari, оскільки ця фінська машина дійсно поєднує у собі самі сучасні технології посіву.

Великий інтерес серед аграріїв викликав зернозбиральний комбайн Sampo Rosenlew, що вкотре доводить їх потребу у якісній та сучасній техніці для збору врожаю.

Також не мало відвідувачів цікавились новинками для ґрунтообробітку, зокрема їх увагу привертав комплекс для закриття вологи, догляду за ґрунтом та підготовки поля до посіву Mzuri Rezult.

Найголовнішим успіхом для компанії є продаж техніки і ми дуже раді, що у рамках виставки були підписані контракти з клієнтами на поставку сучасних машин та агрегатів. Впевнені, що наша подальша співпраця допоможе аграріям більш ефективно працювати у полі та отримувати хороші врожаї.

Не дивлячись, що виставка закінчилась, компанія АГРО-ТЕМП завжди готова забезпечити Вас високоякісною сучасною сільськогосподарською технікою, запчастинами та сервісом.

Для отримання інформації та професійної консультації  звертайтесь за тел. +380 44 520 96 96.

2020-10-06T20:36:39+03:00
Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"