Навчання по бренду SAMPO ROSENLEW

//Навчання по бренду SAMPO ROSENLEW

В 2019 році ТОВ «Компанія Агро-Темп» стала офіційним дилеров в Україні комбайнів SAMPO ROSENLEW. Вибір стратегічного партнера виробника комбайнів впав саме на Сампо, тому що техніка компанії «Сампо Розенлев» вважається високоякісною та надійною навіть серед найсерйозніших конкурентів. Історія компанії «Сампо Розенлев Лтд», яка знаходиться в серці міста Порі, налічує понад 150 років. Діяльність в виробничих цехах почалася вже в 1853 році, після заснування сімейної компанії Oy W.Rosenlew Ab. Компанія «Сампо Розенлев» була заснована в 1991 р. Сьогодні вона відома у всьому світі завдяки своїм високоякісним зернозбиральним комбайнам і лісозаготівельною технікою ХАРВЕСТЕР.

Виробництво зернозбиральних комбайнів почалося в 1957 році. Протягом 60 років компанія поставила понад 50 000 зернозбиральних комбайнів приблизно в 50 країн світу. Її основними ринками збуту є країни Скандинавії, Європи, Північної Африки і СНД. Більше 90 відсотків продукції компанії відправляється на експорт.

«Сампо Розенлев» інвестує в розробку продукції і знаходиться в постійному пошуку нових ринків для своєї техніки. Для країн, що розвиваються пропонуються індивідуальні концепції. Компанія має в своєму розпорядженні складальні підприємства в Північній Африці і Казахстані, де імпортовані з Фінляндії рами перетворюються в повноцінні комбайни при використанні локальних трудових ресурсів. За експортом унікальних технологій, звичайно ж, піде створення мереж субпідрядників, що відповідають вимогам конкретних країн, з метою задоволення потреб в компонентах і запасних частинах.

Комбайни – справа тонка, тому сервісні інженери повинні знати всі особливості Sampo Rosenlew, нюанси обслуговування, експлуатації та ремонту. Саме тому з 30 по 31 липня на території складу центрального представництва ТОВ «Компанія Агро-Темп» сервісні інженери разом з менеджерами пройшли теоретичне та практичне навчання. Запрошуємо переглянути як це було:

2019-08-02T09:57:46+00:00
Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"