Компанія SAMPO-ROSENLEW на виставці Agritechnica 2019 продемонструвала свої перші в історії гібридні комбайни

//Компанія SAMPO-ROSENLEW на виставці Agritechnica 2019 продемонструвала свої перші в історії гібридні комбайни

Компанія SAMPO-ROSENLEW  на виставці Agritechnica 2019 продемонструвала свої перші в історії гібридні комбайни

11 листопада 2019 року в Ганновері компанія SAMPO-ROSENLEW –  виробник високоякісних зернозбиральних комбайнів та лісових машин, продемонструвала свої перші в історії гібридні двохроторні комбайни C20 та C22, що стануть частиною популярної серії комбайнів COMIA .

З шириною жатки до 7,5 м нові COMIA C20 і C22 підходять для великих і середніх господарств і будуть представлені в сегменті комбайнів 6 класу, пропонуючи клієнтам продукцію з високою економічною ефективністю.

Пан Jussi Malmi, головний виконавчий директор компанії Sampo-Rosenlew, сказав: “Наші комбайни визнані не тільки серед клієнтів, а й всією галуззю, що дозволяє нам з гордістю демонструвати наші новітні розробки на виставці Agritechnica 2019. Наш перший в історії гібридний двохроторний комбайн, забезпечить підвищення продуктивності, зберігаючи стандарти компактних машин Sampo з оптимальними витратами на експлуатацію. Ми очікуємо, що COMIA C20 & C22 буде популярним серед фермерів у Європі, Україні, Росії, країнах Центральної Азії та Бразилії “.

Обидві моделі C20 і C22 мають подвійний роторний механізм сепарації замість традиційного клавішного соломотрясу, що забезпечує значно вищу продуктивність обмолоту. Модель C20 оснащена одним молотильним барабаном, а модель C22 – барабаном попереднього обмолоту. Обидва комбайни зберігають однакову ширину молотарки – 134 см, що і моделі COMIA C10 і C12 з соломотрясом. Комбайни C20 і C22 оснащені новим варіатором приводу, елеваторами високої продуктивності і решетами для очистки зерна.

Нові C20 та C22 оснащені преміальною кабіною AVARA від Sampo, розробленою для легкої, ефективної, безпечної та тривалої роботи. Введена в 2017 році, кабіна AVARA – простора, ергономічна та сучасна за стилем.

Нові C20 та C22 були розроблені в Порі, Фінляндія та протестовані у різних регіонах по всьому світу.

Sampo продовжує модернізувати свої надзвичайно ефективні комбайни COMIA C6, C8, C10 та C12. Серія COMIA, з шириною жатки від 3,9 м, є найкращим рішенням для малих та середніх господарств.

Поширення в ЄС

SAMPO-ROSENLEW продовжує розвивати стратегію виходу на ринок ЄС, та продавати комбайни під брендом Sampo безпосередньо в цих країнах. Компанія Sampo впевнена, що широкий асортимент комбайнів, що складаються із серії COMIA та VERRATO, пропонують європейським фермерам та дилерам конкурентоспроможний асортимент продукції для бізнесу.

Про SAMPO-ROSENLEW

Виробник зернозбиральних комбайнів з 1957 року, Sampo Rosenlew за останні 62 роки поставив понад 50 000 зернозбиральних комбайнів в приблизно 50 країн Світу. Понад 90 відсотків продукції експортується в північні країни, Європу, Північну Африка та країни Центральної Азії.

2019-11-22T15:07:27+00:00
Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"