Клієнти цінують ефективність та простоту тракторів ZETOR

//Клієнти цінують ефективність та простоту тракторів ZETOR

PROXIMA – найкращий вибір!

Універсальний трактор для малих та середніх господарств, також піхдить для роботи в лісових та комунальних господарствах. Найпопулярніший трактор в Чехії та Словаччині –ось як ми можемо описати можельний ряд PROXIMA (Проксіма). З початку року він вийшов на світові ринки, в новому дизайні та з рядом функціональних покращень.

Клієнти з Чехії та Сваччини високо оцінюють переваги модельного ряду PROXIMA. Один з багатьох постійних клієнтів, пан Якуб, який керує великим фермерським господарством в Чехії, де трактор PROXIM використовують для годівлі тварин та важкої роботи в лісовому господарстві. «В минулому, ми використовувалтрактор для роботи в тваринництві. Він ідеальний для роздачі кормів в корівнику та комбінуванням з різноманітними агрегатами. Проксіма – це золотий стандарт», – пояснює пан Якуб.

Трактори Зетор дуже популярні серед власників більш великих господарств. Котрі використовують трактори FORTERRA (Фортерра) вже більше чотирьох років та щороку святкують річницю його придбання. Саме завдяки позитивному досвіду роботи на тракторах серії Forterra деякі фермери вирішили придбати трактори Proxima в якості допоміжного трактора.

Новий дизайн Proxima та його практичне використання.

Восени 2019 року Zetor представив свою інноваційну версію на честь 15-річча лінійки Proxima. В продажу він був вже на початку 2020 року. Дизайн трактора базується на концепції італійської студії Pininfarina і таким чином, в нове знакове бачення бренду Zetor. В доповнення до візуальної трансформації , трактор також зазнав ряд технологічних інновацій. Новий технологічний матеріал,  забезпечує більш високу термостійкість до ультрафіолетового випромінення. Новий дизайн капоту дозволяє запобігти додатковому нагріванню двигуна трактора. Використання нових фар дозволяє розширити освітлення великої робочої зони та збільшити яскравість. Дякуючи особливій конструкції даху та нового люку на даху, оператор має кращий огляд з кабіни трактора (наприклад при роботі з фронтальним навантажувачем). Трактор також від повідає стандарту безпеки FOPS. Інші переваги включають в себе інноваційну систему кондиціонування повітря та обігріву, котра пропонує значне покращення їхньої продуктивності.

Трактор чи надійний помічник?

Основною причиною, по котрій трактор Зетор Проксіма найчастіше являється очевидним вибором, є низька витрата палива, висока надійність та простота конструкції , що не тільки надає можливість Фермеру знизити витрати на придбання та подальшу експлуатацію, та й отримати надійну машину. Максимальний крутний момент надає двигунам Зетор міцність та можливість працювати при високих навантаженнях без необхідності постійного перемикання передач на низьких обертах двигуна.

Коробка передач для серії PROXIMA виготовляється безпосередньо на заводі ZETOR TRACTORS a.s. Замкнений цикл виробництва дозволяє контролювати якість, дизайн та високу варіативність пропонованих опцій. Для управління трьох точковою системою навіски трактори PROXIMA оснащені гідравлічним розподільником з механічним приводом. Максимальна підйомна сила трьох точкової навіски становить 44 кН. Управління трактором просте, та інтуїтивно зрозуміле. Всі елементи управління завжди «під рукою». Проста та зручна кабіна, висока вантажопід’ємність та максимальна потужність ВОМ 60 кВт – ось причини за якими більшість Клієнтів зі всієї Європи обирають трактори серії PROXIMA. Котрі підходять для щоденної роботи в тваринництві, лісових господарствах, на малих та середніх фермах, а також для буксирування агрегатів в промислових зонах.

2020-05-28T11:59:46+03:00