Керівник СФГ «Рой» Володимир Рой: «У цього трактора конкурентів просто немає»

//Керівник СФГ «Рой» Володимир Рой: «У цього трактора конкурентів просто немає»

У господарстві, розташованому в Дніпропетровській області, трактор Zetor (Зетор) Forterra 135 (Фортерра) за п’ять років жодного разу не засмутив своїх власників

Чеські трактора Zetor відомі в нашій країні ще з радянських часів, причому відомі тільки хорошими відгуками. Слід сказати без перебільшення, що сама назва бренду у людей, які працювали з цією технікою, асоціюється в першу чергу з винятковою надійністю і широким функціоналом. До числа аграріїв, котрі особисто переконалися в цьому, відноситься і керівник СФГ «Рой», розташованого в Дніпропетровській області, Володимир Миколайович Рой.

– В обробітку в нашому господарстві приблизно 3 тисячі гектар. Вирощуємо ярі та озимі зернові, соняшник, ріпак, горох. Розвинене тваринництво: тримаємо майже 8 тисяч свиней, велику рогату худобу. Зрозуміло, намагаємося вибирати тільки найкращу техніку по співвідношенню ціна-якість. Ну, і основну увагу звертаємо на надійність машин і агрегатів. Не повинно бути несподіваних відмов у роботі, занадто частих ремонтів і так далі. Адже ми купуємо техніку для того, щоб вона працювала, а не стояла, – розповідає Володимир Миколайович.

Приблизно п’ять років тому в СФГ «Рой» з’явився чеський трактор Zetor Forterra 135, потужність двигуна якого становить 136 к.с. Машина купувалася під конкретні завдання: роботу з просапними сівалками, прес-підбирачами, розкидачами добрив, транспортування вантажів і т.д. На даний момент трактор відпрацював в господарстві вже 3900 мотогодин, продемонструвавши високу продуктивність поряд зі значною економією палива.

– Найголовніше – за цей час – протягом цілих п’яти сезонів, у цієї машини жодної поломки, жодної відмови, і жодної позаштатної ситуації. Трактор працює як годинник і чітко виконує свої завдання. На нього повністю можна покластися і бути впевненим, що ця техніка не підведе, – стверджує Володимир Рой.

Відзначимо, що саме завдяки високій надійності трактори Zetor з кожним роком стають все більш популярними і в Україні, і в країнах Євросоюзу. Причому ця надійність супроводжується розвиненою сервісною мережею і високою якістю обслуговування з боку офіційного дилера техніки чеського бренду – компанії «Агро-Темп».

– Трактори багатьох відомих брендів можуть збиратися в Індії, Китаї або Туреччині. Виробництво Zetor розміщено виключно в Чехії і частково – в Німеччині, – пояснює директор компанії «Агро-Темп» Сергій Легостаєв. – На наші трактори максимальна сумарна гарантія може досягти 3 роки або 2900 мотогодин. У той же час сервісний інтервал становить 500 M/г. Завдяки високій механізації і малій кількості складної електроніки, такі трактора як Zetor Forterra 135 обслуговувати набагато простіше. Ціна сервісного обслуговування, запасних частин на 30-60% нижча, ніж у основних конкурентів. Як я вже говорив, ці машини дуже надійні, що підтверджується званням «найкращий трактор з других рук в Європі», – каже експерт. Володимир Рой також відзначає багату технічну оснащеність трактора Zetor (повітряний компресор, що регулюється по висоті зчіпки, 3 пари гідравлічних виходів, підігрів двигуна від зовнішньої розетки, обігрів заднього скла і дзеркал, пневматичні / гідравлічні гальма причепа, замок на паливний бак і багато іншого), що можна отримати за ті ж гроші, а то і дешевше, за які обійдеться трактор конкурентів в базовій версії.

. – Завдяки цьому ми отримуємо сучасний, надійний, економічний трактор, з надзвичайно широкими можливостями. Крім того, трансмісія тракторів ZETOR має по 3 передачі в кожному діапазоні, які перемикаються без розриву потоку потужності, а це додаткова економія часу та палива. Ця машина підходить під виконання будь-яких завдань, причому не тільки в полі, а й на фермі, або в будівництві. У нього відмінна тяга, високопродуктивна гідравліка, що моментально реагує. Zetor відмінно копіює рельєф поля при роботі з причіпним агрегатом. Комфорт кабіни оператора, оглядовість – на найвищому рівні. Трактор просто відмінний – з якого боку не глянь, і я хочу сказати, що не бачу у нього конкурентів не тільки за співвідношенням ціна-якість, а й в принципі. Не виключаю, що найближчим часом буде прийнято рішення про закупівлю ще кількох тракторів Zetor, – говорить Володимир Миколайович.

Відзначимо, що такі машини як Zetor Forterra 135 відрізняються високою часткою механічних рішень в конструкції основних вузлів, в першу чергу двигуна. Це дозволяє домогтися ефекту, який можна порівняти за якістю з ручним складанням. Наприклад, кожен виготовлений двигун проходить спеціальну додаткову обкатку на стенді протягом декількох годин. Найменше відхилення від норми – і за нього відразу ж приймаються інженери. Хоча які б то не були проблеми в чеських двигунах, тим більше нових – це рідкість і цей виняток з правил.

 

2019-07-24T16:00:05+00:00
Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"