FAST AG SOLUTIONS – Машини для внесення рідких добрив та сільськогосподарські обприскувачі

//FAST AG SOLUTIONS – Машини для внесення рідких добрив та сільськогосподарські обприскувачі

 

Компанія FAST була заснована у 1990 році Верліном Фастом, фермером, який прагнув підвищити продуктивність своєї роботи. Її місія – забезпечити споживача якісною продукцію за конкурентними цінами та надійним сервісом. Сьогодні FAST є представником фермерів та інженерів, які об’єднали свої знання та досвід заради виробництва високоякісних, практичних та продуктивних обприскувачів і рідких добрив. Наші зварювальники, монтажники, омпонувальники та маляри — досвідчені майстри, які пишаються своєю роботою. Для сучасних фермерів життєво важлива ефективність та рентабельність. Ми врахували це при конструюванні та виробництві, авдяки чому працювати з нашим обладнанням швидко, надійно та безпечно. Ваша інвестиція в обладнання FAST виправдає себе на роки вперед. Наша мета в FAST — зробити вас постійним клієнтом і поставляти обладнання.

У 2015 році компанія FAST завдяки злиттю з WASP Inc. розташованою в Гленвуді, штат Міннесота (нині FAST Global Solutions Inc.) стала повністю належати працівникам. Це партнерство дозволило обом компаніям диверсифікувати виробництво та підштовхнуло до подальшого розвитку: для розробки нових продуктів та інновацій почали виділяти більше ресурсів, збільшився штат працівників та потужності підприємств, що в свою чергу сприяло задоволенню потреб клієнтів. FAST AG і FAST Global прагнуть й надалі постачати якісні, надійні продукти, тримаючи руку на пульсі новітніх технологій, для збільшення прибутковості вашої сільськогосподарської діяльності.

ЯКІСНА КОНСТРУКЦІЯ. Протягом багатьох років компанія FAST інвестувала в обладнання для підвищення автоматизації та послідовності виробничого процесу, щоб постачати фермерам високоякісну техніку. На заводі ми використовуємо плоскі верстати для лазерного різання, верстати лазерного різання труб, зварювального робота, різноманітні листозгинальні преси та автоматичну порошкову лінію розпилення.

 НЕЗАЛЕЖНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ВІДМІННОСТЕЙ МІЖ ВНЕСЕННЯМ 100%.АЗОТНОГО ДОБРИВА ПЕРЕД ПОСІВОМ І МІЖРЯДКОВИМ ПІДЖИВЛЕННЯМ У ФАЗІ V3-V6 (третього та шостого листа)

Чотири ділянки, чотири роки: Середній додатковий дохід 159$ з гектара при міжрядковому підживленні у фазі V3-V6

Наступне дослідження було проведено компанією Beck’s Hybrids в рамках написання ними книги Practical Farm Research Book у 2015 році, в якій було заявлено: «Наша місія полягає в тому, щоб забезпечити вас кращими дослідженнями та порадами щодо збільшення рентабельності ферм». Наведені нижче результати поєднують в собі результати дослідження 2015 року з дослідницьких ділянок компанії та даних за минулі періоди, оскільки всі ми знаємо, що результати повторюються не щорічно, та протягом 3–4-х років, як правило, можна визначити найкращі методи. Як зазначено нижче, вони продемонстрували значну перевагу вприскування добрива при міжрядковій обробці ґрунту сошниками у фазі V3–V6. Раз по разу ми бачимо, що цей спосіб і час внесення добрива – шляхом дрібного внесення чи у разі внесення 100% добрива на початку сезону (фаза V3–V6) – дає кращі результати, ніж внесення 100% азотних добрив перед посівом, а також має значні переваги над міжрядковою підгодівлею рослин у більш пізні періоди за допомогою висококліренсного обладнання.

АГРОНОМІЧНІ МЕТОДИ МІЖРЯДКОВОГО ПІДЖИВЛЕННЯ ТА ДРІБНОГО ВНЕСЕННЯ ДОБРИВ

Чи можете ви собі дозволити приймати ризиковані рішення у роботі з азотними добривами? Існує багато думок щодо часу та найкращих способів внесення азотних добрив. Дослідники Університет штату Міссурі вважають: «Згідно найоптимальніших методик, найкраще вносити азотні добрива безпосередньо перед періодом швидкого поглинання рослиною поживних речовин. Це дозволить звести до мінімуму втрати азоту у полі та гарантує надходження азоту до рослин під час критично важливого періоду росту». А університет Пердью стверджує, що розмір початку у першу чергу визначається у період V5–V6; «Формування кількості рядків у найвищих качанах починається невдовзі після появи головного стебла (фази V5–V6) і вже завершується у фазі V8». Отже ми знаємо, що при внесенні азоту головне внести його якомога ближче до того строку, коли рослини потребують його найбільше, та зро бити це з мінімальними втратами, щоб азот був у ґрунті, коли це необхідно рослинам.

Спочатку давайте розглянемо час внесення азоту

 • Якщо ви внесете увесь азот восени, до того часу, коли цей азот буде потрібний рослинам, пройде близько семи місяців. Це великий ризик, оскільки тільки від погоди залежить чи залишиться азот у ґрунті наступної весни.
 • Якщо ви внесете увесь азот перед посадкою, ви дещо зменшите ризики втрат азоту, та все одно до моменту, коли рослини потребуватимуть його, залишиться ще 1–2 місяці, тому деякий ризик втрати азоту через вилуговування все ще існує.
 • Якщо ви зачекаєте із внесенням значної частки азоту до середини літа, коли саме має початися фаза генеративного розвитку, рослини можуть не отримати азот, який їм потрібний у фазах V5-V6, коли формується розмір качану. Рослини не отримають необхідне живлення у ранні фази росту, коли закладається розмір майбутнього врожаю.

Тому раннє міжрядкове підживлення рослин є ідеальним рішенням для підживлення: внесення азоту відбувається безпосередньо перед тим, як рослини його потребують, та рослини забезпечені ним протягом критично важливих фаз росту.

Далі давайте розглянемо способи внесення азоту: порівняємо метод крапельного внесення із вприскуванням Згідно із дослідженнями Університету Пердью, 15–20 % азоту в сечовині, що була нанесена на поверхню ґрунту, може випаруватися протягом одного тижня після внесення. Університетські дослідження також показують, що при вприскуванні добрива у ґрунт такий ризик є майже нульовим.

Якщо ви внесли азот на поверхню, вам буде потрібний дощ, щоб добриво проникло у ґрунт та дійшло до коріння і забезпечило живлення рослин. Якщо влітку трапляється період, коли дощі відсутні, існує ризик, що внесений вами азот випарується, оскільки він перетвориться на азоподібний аміак та розчиниться в атмосфері.

Сільськогосподарські культури і так досить сильно залежать від вчаснихдощів, навіщо також узалежнювати від них програму внесення азотних добрив? Внесіть азот за допомогою машини для внесення рідких добрив FAST та зведіть ризик до мінімуму! У підсумку університет Пердью каже, що: «Запорукою зменшення витрат на азотні добрива та підвищення ефективності їх використання є розумне використання джерел азоту. Це дозволить мінімізувати втрати від вилуговування, денітрифікації або випаровування азоту. Застосування міжрядкового підживлення залишається одним з найпростіших та найдешевших способів максимально ефективного використання азотних добрив».

Інвестуйте в обладнання FAST задля максимально ефективного використання азотних добрив і збільшення врожаю, завдяки внесенню його у грунт безпосередньо перед формуванням качану, а також знизьте ризик втрат азотного добрива завдяки вприскування його У ҐРУНТ, а не розливання його по поверхні.

Посилання

 • University of Purdue – https://www.agry.purdue.edu/ext/corn/news/timeless/

CornRespLateSeasonN.html

 • University of Missouri – http://plantsci.missouri.edu/nutrientmanagement/nitrogen/

practices.htm

 • University of Purdue – https://www.agry.purdue.edu/ext/corn/news/timeless/earsize.html
 • Montana State University – http://store.msuextension.org/publications/

AgandNaturalResources/EB0209.pdf

СОШНИК FAST АР ДЛЯ ТОЧНОГО ВНЕСЕННЯ ДОБРИВ

Одним з останніх прикладів інноваційних рішень компанії FAST є наш запатентований сошник АР, за допомогою якого азот вноситься У ҐРУНТ на потрібну глибину. Також конструкція сошника забезпечує високу кількість варіантів його кріплення на рамі – у цьому питанні компанія є лідером ринку. Сошник АР складається з трьох верхніх литих деталей, що мають довгий строк служби, та шестигранного стрижня, що дозволяє зміщувати сошник у вісім різних позицій та підвищує його стабільність, завдяки чому ним можна користуватися на різних ґрунтових поверхнях.

Лита конструкція = тривалість/стабільність

Сошник FAST має литу конструкцію, це дозволяє нашим інженерам підсилювати її у разі необхідності. Дизайн литих деталей забезпечує стабільний рух сошника полем та не дозволяє йому відхилятися назад так, як відхиляються назад сошники наших конкурентів, окрім тих випадків, коли на його шляху зустрічається камінь або інший предмет, що змушує сошник відхилятися більше. Таке мінімальне відхилення — це саме те, що дозволяє сошнику FAST більш рівномірно вносити добриво у ґрунт.

Надзвичайна гнучкість кріплення

Конструкції шестигранного стрижня дозволяє використовувати наші рами майже для будь-якої ширини рядків без додаткових стрижнів. У сошнику FAST AP можна також регулювати потрібний кут повороту — 0, 40 або 80 градусів. Завдяки цим вдосконаленням сошник перевершить ваші очікування у задоволенні відповідних потреб вашого господарства. Обладнання FAST завжди гарантує вам надійну і тривалу експлуатацію та виключно якісну роботу.

РОЗРОБЛЕНО FAST ФЕРМЕРАМИ ДЛЯ ФЕРМЕРІВ

Усе обладнання FAST пройшло польові випробування на міцність і витривалість та відповідає усім сучасним вимогам виробників с/г продукції. Ми зосередилися на створенні рами із найкращою гнучкістю і стабільністю руху, розробці короткого причепа, що зменшує пошкодження рослин, і використанні найсучасніших технологій, що забезпечують ISO -сумісність обладнання, відповідність рекомендаціям та можливість регулювання норми внесення добрив. Найважливіше для нас — це якість і витривалість нашого обладнання, що гарантує вам відсутність проблем під час польових робіт.

Згідно з дослідженнями внесення добрива безпосередньо у грунт має переваги над іншими методами несення. Тому ми приділили велику увагу розробці гнучкої рами, щоб гарантувати внесення добрив на однакову глибину на будь-яких рельєфах і ґрунтах.

 

 

Щоб гарантувати, що сошники залишаються у ґрунті на потрібній глибині, компанія FAST оснащує рами гідравлічною системою, яка забезпечує притискну силу при використанні на усіх типах ґрунтів.

 

 

Гідравлічний Wing Kick FAST піднімає зовнішні секції при повороті у кінці поля, щоб сошники не врізалися у ґрунт та не пошкодили рослини. Ця система є більш надійною, ніж у багатьох конкурентів FAST і забезпечує більше «вікно», протягом якого можна вносити добрива.

 

 

Компанія FAST пропонує багато різних опцій контроллерів, які найкраще підходять до ваших умов роботи та забезпечують необхідний рівень точності при внесенні добрив. Підключення до панелі управління у кабіні дозволяє зменшити кількість проводів і безлад, а також дозволяє регулювати норму внесення відповідно до рекомендацій, за допомогою наконечників, які роблять таке регулювання можливим.

 

 

US Patent #7,585,000. Завдяки зниженому центру ваги та скошеним стінкам нижньої частини баку рідина добре стікає вниз і такий бак є ідеальним для використання на довгих схилах. Завдяки такому баку машина для внесення рідких добрив FAST має вкорочений дизайн і може встановлюватися на здвоєні колеса.

 

 

Однакових господарств не існує. Компанія FAST пишається тим, що пропонує варіанти рішень залежно від обставин, щоб забезпечити ваші потреби – включаючи можливість встановлювати ширину міжрядь 25 або 38 см на більшості рам. Дизайн нашого обладнання дозволяє використовувати його для роботи із різною шириною міжрядь і з різними сільськогосподарськими культурами.

 

 

Stealth конструкція нашого баку дозволяє нам пропонувати покупцям багато варіантів з різною шириною шин та осі. Щоб підвищити прохідність та зменшити тиск на ґрунт, ми пропонуємо вам багато варіантів здвоєних коліс або 38-сантиметрову гусеничну систему CAMSO (попередня назва Camoplast). Це також допоможе вам збільшити часове «вікно» внесення добрив та дозволяє встановити бак на 9085 л.

 

 

Наш запатентований сошник FAST АР встановлюється на усіх машинах для внесення рідких добрив FAST та забезпечує високу гнучкість і стабільний хід при проведенні польових робіт. Інноваційна лита конструкція додала міцності у місцях, де це є необхідним, щоб сошник відповідав вимогам вашої діяльності. Шестигранний дизайн стрижня дозволяє встановити сошник у 8 різних положеннях.

 

 

Ексклюзивний Crop Defender від FAST допоможе вам захистити рослини, збиваючи грунт, який був піднятий лезом сошника. Це особливо важливо при обробці вузьких міжрядь або при ранньому міжрядковому підживленні, щоб рослини не опинялися вкритими грунтом. Фермери також зазначили, що Crop Defender дозволяє їм проводити міжрядкове підживлення на більш високих швидкостях.

 

 

 

МАШИНА ДЛЯ ВНЕСЕННЯ ДОБРИВ СЕРІЇ А

Абсолютно нова модель FAST серії А має інноваційну конструкцію рами, що дозволяє зменшити ширину транспортування до 3,38 м – на 1 м менше, ніж в інших 18-метрових рам, представлених на ринку! Це дозволило підвищити рівень безпеки та полегшити роботу водія під час руху дорогами.

У машині для внесення рідких добрив серії А використано багато напрацювань з попередніх моделей рам. Такі розробки як зчіпка Flex-Hinge™, широкі литі паралельні шарніри, гідравлічний Wing Kick™ та активна гідравлічна система, що створює притискну силу, довели свою ефективність та дозволили перевищити ваші очікування від машини. Модель серії А оздоблюється баками на 6815 та 9840 л з піддоном збільшеної місткості, має кращий розподіл ваги та меншу висоту, що значно покращує видимість з кабіни. На цій машині можна працювати із міжряддями (відстанню між сошниками) 25-100 см.

Копіювальне колесо з гідравлічною системою складання. Не входить до стандартної комплектації

У якості опції компанія FAST пропонує складне копіювальне колесо, яке підключається до гідравлічної системи машини. Це дозволяє прибрати його та зменшити ширину машини під час її транспортування дорогами.

 

 

 

Литий сошник FAST AP

Наша оригінальна лита конструкція забезпечує унікальну міцність і велику кількість варіантів кріплення для забезпечення плавного руху сошника у полі з мінімальними відхиленнями, забезпечуючи тим самим більш рівномірне внесення добрива.

 

 

Транспортна ширина менше 3,5 м

Нова рама FAST і нова конструкція баку забезпечують ширину машини у транспортному положенні менше 3,5 м, що майже на 1 м менше, ніж в інших 18-метрових рам, представлених на ринку! Це значно підвищує безпеку на дорогах та зменшує стрес водія, оскільки при транспортуванні машина має майже таку ж шири ну, що і трактор.

 

 

СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ

 • Бак на 6814 або 9845 л з низьким центром ваги і великим піддоном із скошеними до центру стінками.
 • Стандартні шини
 • Бак на 6815 л — одинарні 380/90R46
 • Бак на 9845 л — здвоєні 380/90R46
 • Рухливість рами. Компанія FAST приділяє значну увагу збільшенню рухливості рами, щоб сошники могли вносити добрива на однакову глибину по усій площі поля незалежно від польових умов.
 • Багато варіантів відстані між сошниками: від 25 до 100 см.
 • Активний гідравлічне притискання. Регулювання притискної сили забезпечує оптимальне проникнення у ґрунт і рівномірну глибину внесення добрив.
 • Гідравлічна система Wing KickTM. Підіймає зовнішні секції при розворотах на краю поля, щоб мінімізувати пошкодження рослин та підвищити врожайність.
 • Гідравлічний насос Ace 205-304F з захистом від перевищення частоти обертання. Обмежувач потоку гідравлічної рідини забезпечує захист від перевищення частоти обертання, що збільшує строк експлуатації насосу.
 • Система контролю якості на виробництві. Про те, яку увагу компанія FAST приділяє питанням якості, можна судити за особливостями її продукції. Литі деталі, DOM, застосування мастильних матеріалів у точках підвищеного зносу, а також покриття Magni для усіх гайок, болтів і кріпильних деталей – це все свідчить про те, що ми створюємо машини із довгим строком експлуатації.
 • Покриття порошковою фарбою.

ДОДАТКОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ

 • 38-сантиметровий гусеничний хід CAMSO, що має надзвичайну міцність і гнучкість.
 • Притискна гідравліка на відкидних крилах.
 • Хімічний змішувач.
 • Перемішувач у баку.

 

МОДЕЛЬ СЕРІЇ 8300

Ця модель з вертикальним складанням має надійну конструкцію, високі експлуатаційні характеристики та може бути оснащена рамами довжиною 9,1, 12,2 або 13,4 м. 12-метрова рама оздоблюється гідравлічним циліндром для складання, що також дозволяє оператору складати зовнішню секцію, зменшуючи таким чином довжину рами до 9 м. Це єдина модель FAST, на яку встановлюються баки на 3975, 5110, 6815 і 9085 л, виготовлені за принципом «Stealth».

Оператори схвально відгукуються про роботу рами цієї машини. Це стало можливим завдяки найкращій у галузі гнучкості рами, гідравлічної системи притискання та широких паралельних шарнірів. Модель серії 8300 також дозволяє варіювати ширину міжряддя завдяки регулюванню ширини осі та відстані між сошниками. Також ми пропонуємо стандартні шини більшого розміру, ніж у наших конкурентів, що дозволяє зменшити тиск на ґрунт.

Вкорочена конструкція

Модель 8300 це причіп вкороченої конструкції з високим кліренсом з найменшою у галузі відстанню від пальця зчіпного шарніру до осі, що забезпечує йому кращий рух у полі та дозволяє мінімізувати пошкодження культур.

 

 

Підвищена прохідність

На модель 8300, оснащену шинами 380/90R46, можуть встановлюватися баки на 3975, 5110 та 6815 л. Завдяки цьому модель має вищу прохідність відносно машин інших виробників з таким саме розміром рами, чинить менший тиск на ґрунт та може використовуватися протягом більшого часового «вікна».

 

 

Гідравлічний Wing Kick™

На модель 8300 також встановлюється гідравлічний Wing Kick™, який підіймає зовнішню секцію при розвороті на краю поля, що мінімізувати пошкодження культур.

 

 

СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ

 • Бак Stealth (патент США 7,585,000) на 3975, 5110, 6814 або 9085 л з низьким центром ваги і великим коритоподібним піддоном, скошені стінки якого забезпечують чудове стікання рідини, завдяки чому насос може постійно працювати на довгих схилах.
 • Гідравлічне притискання. На усі машини для внесення добрив FAST встановлюється система гідравлічного притискання зовнішніх секцій, завдяки якій сошники краще проникають у ґрунт та забезпечується рівномірне внесення добрив.
 • Копіювальні колеса. На модель 8300 стандартно встановлюються два копіювальних колеса для забезпечення постійної глибини внесення добрив.
 • Гідравлічний насос. На усі моделі 8300 встановлюється гідравлічний насос Ace 150-206F і обмежувач потоку гідравлічної рідини для забезпечення захисту від перевищення швидкості роботи насосу. Ці насоси розроблені спеціально для FAST і обладнані сіліконово-карбідними ущільнювачами для подовження строку експлуатації насосу.
 • Розроблений для тривалої експлуатації: рама розмірами 17.7 x 17.7 см перевершила очікування фермерів у роботі на сотнях тисяч гектарів.
 • Покриття порошковою фарбою. Металеві деталі проходять п’ять етапів фарбування на новій автоматичній лінії фарбування компанії FAST, що створює їх приємний зовнішній вигляд, додає їм міцності та збільшує їх строк експлуатації.
 • Чисельні варіанти встановлення ширини міжряддя в залежності від ваших потреб.
 • Бак для миття рук на сорок літрів води.

ДОДАТКОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ

 • Одинарні або здвоєні шини більшого розміру.
 • Роз’єми під стандарт ISO.
 • 7,5-сантиметровий клапан системи швидкого заповнення.
 • Змішувач хімікатів Pentair Hypro Cleanload.
 • Сошник FAST.
 • Система захисту рослин FAST Crop Defender.

 

МОДЕЛІ СЕРІЇ 8400/8500

До цих моделей машин для внесення рідких добрив відноситься найбільша у світі (серія 8500 – 36,5 м), та найбільше випробувані на полях машини із рамами 24,3, 26,8 та 27,4 м (серія 8400), що представлені на ринку. Обидві моделі мають міцну конструкцію та встановлені на потужні подвійні колеса 380/90R46 або гусениці (за бажання клієнта), а також мають подвійну раму розміром 12,7 см x 17,7 см. На обидві моделі встановлюється бак на 9085 л типу «Stealth».

Привівши у ідповідність довжину рами машини для внесення рідких добрив із шириною сівалки 24,3/26,8/27,4/36,5 м, ви зможете збільшити ефективність роботи, та внести азотні добрива у ґрунт на більшій площі із максимальною швидкістю.

На машину також може встановлюватися 38-сантиметровий гусеничний привод CAMSO, який дозволяє щебільше підвищити її прохідність навіть із великим баком.

Найбільша машина для внесення рідких добрив у світі

Модель FAST серії 8500 є найбільшою машиною для внесення рідких добрив з усіх представлених на ринку. Ця 36,5-метрова машина побудована за тими саме принципами, що і модель 8400, що пройшла випробування на сотнях тисяч гектарів, але має додаткові 4,5-метрові секції з обох боків, що рухаються відповідно до контуру землі. З кожного боку встановлено допоміжне підіймальне колесо, що гарантує тривалий строк експлуатації машини.

 

Flex-Hinge™

Моделі 8400 і 8500 оснащені Flex-Hinge™, що забезпечує оператору можливість точно вносити добрива. На модель 8400 встановлюється п’яти-секційний флекс, а на модель 8500 — семи-секційний. Рами також оснащені флексом, що дозволяє їм підійматися на 15 градусів і опускатися на 8 градусів. Така конструкція забезпечує рівномірне внесення добрив на оптимальну глибину навіть на пагорбах.

 

 

Висока продуктивність і прохідність

Моделі FAST серії 8400 і 8500 можуть обробити декілька гектарів землі вмістом одного стандартного баку типу «Stealth» на 9085 л. На них встановлюються колеса вантажопідйомністю 9072 кг з шинами 380/90R46. Щоб ще більше підвищити прохідність, встановіть на машину гусеничний хід.

 

 

СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ

 • Бак Stealth (патент СшА 7,585,000) на 9085 л з низьким центром ваги і великим коритоподібним піддоном, скошені стінки якого забезпечують чудове стікання рідини, завдяки чому насос може постійно працювати на довгих схилах.
 • Гідравлічна система Wing KickTM. На ці моделі встановлюється гідравлічна система Wing KickTM, яка підіймає зовнішню секцію, що дозволяє зменшити пошкодження рослин при розворотах на краю поля.
 • Гідравлічне притискання. На усі машини для внесення добрив FAST встановлюється система гідравлічного притискання зовнішніх секцій, завдяки якій сошники краще проникають у ґрунт та забезпечується рівномірне внесення добрив.
 • Одиночний язичок встановлюється на усі машини для внесення добрив FAST. Він дозволяє зменшити пошкодження рослин, завдяки чому оператор може робити повороти меншого радіусу.
 • Допоміжні підіймальні колеса. Два (моделі 8400) або чотири (моделі 8500) міцних допоміжних підіймальних колеса забезпечують рамі додаткову підтримку.
 • Складні копіювальні колеса з гідравлічним приводом. На обидві моделі стандартно встановлюються копіювальні колеса з гідравлічним приводом, що підключається до гідравлічної системи складання і дозволяє зменшити транспортну ширину на 38,3 см.
 • Покриття порошковою фарбою. Металеві деталі проходять п’ять етапів фарбування на новій автоматичній лінії фарбування компанії FAST, що створює їх приємний зовнішній вигляд, додає їм міцності та збільшує їх строк експлуатації.
 • Система контролю якості на виробництві. Проте, яку увагу компанія FAST приділяє питанням якості, можна судити за особливостями її продукції. Ми збільшуємо термін експлуатації продукції та покращуємо її якість, використовуючи литі деталі, DOM, та застосовуючи мастильні матеріалів у місцях підвищеної корозії. FAST також використовує покриття Magni для усіх гайок, болтів і інших деталей у місцях підвищеної корозії.

ДОДАТКОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ

 • Роз’єми під стандарт ISO.
 • Змішувач хімікатів Pentair Hypro Cleanload.
 • 38-сантиметровий гусеничний хід CAMSO

 

FAST AG SOLUTIONS ОБПРИСКУВАЧІ

ГІДРАВЛІЧНА СИСТЕМА АМОРТИЗАЦІЇ AUTOYAW ВІД FAST

ЗНІМІТЬ НАВАНТАЖЕННЯ ЗІ ШТАНГИ

Компанія FAST пропонує гідравлічну систему амортизації AutoYaw з ISO-сумісним дисплеєм (2630/Pro 700 тощо). Система має датчики, встановлені на центральній секції, які постійно стежать за положенням кожного крила. Якщо крило починає зміщуватися вперед або назад унаслідок різкого старту, зупинки, повороту тощо, датчик це фіксує та вмикає гідравлічну систему амортизації у циліндрі складання секції, щоб м’яко зупинити штангу, а також, щоб повернути штангу у вихідне положення. Така система дуже допомагає при різких рухах трактору, які виникають під час автокерування, при різких зупинках та розворотах на краях поля, а також запобігає небажаному зміщенню штанги, яке трапляється при використанні інших штанг, не оснащених цією системою.

Система, яку пропонує компанія FAST є унікальною. Вона має переваги, які відсутні у будь-якому іншому причіпному або навісному обприскувачі. ISO-сумісна гідравлічна система амортизації FAST AutoYaw встановлюється на всі обприскувачі моделі 9500T і 973PT (зі штангами довжиною 36,5 і 40,2 м).

ОБПРИСКУВАЧ СЕРІЇ 9600N/ТF

Цей компактний обприскувач забезпечить вам необхідну гнучкість і високу продуктивність. Компанія FAST розробила цю штангу, щоб ви могли використовувати колію руху сівалки та зменшили кількість сліду від руху транспорту на краях полів. 27,4-метрова штанга може складатися для обприскування із захватом 18,2 м, а 24,4 м штанга може складатися для обприскування із захватом 12,2 м.

Пропонуються штанги шириною 18,2, 20,1, 26,8 і 27,4 м у компактній 3-метровій центральній секції (9600N). штанги шириною 24,3 і 30,4 м пропонуються у 3,6-метровій центральній секції (9600TF).

Оператори дали високу оцінку компактній конструкції машини, яку можна тягнути за трактором полем з мінімальною шкодою для рослин. Саме ця характеристика, а також, випробуваний у полях рівний хід штанги, якому нема рівних на ринку, зробила цю модель фаворитом фермерів.

Вкорочена конструкція

Модель 9600N/TF це причеп вкороченої конструкції з високим кліренсом з найменшою у галузі відстанню від пальця зчіпного шарніру до осі, що забезпечує йому кращий рух у полі та дозволяє мінімізувати пошкодження культур.

 

 

Найдосконаліший рух штанги

Перевірена у роботі центральна секція із центральним розворотом із гідравлічним приводом ізолює штангу від причепа і пом’якшує коливання спричинені нерівною поверхнею ґрунту. Це забезпечує рівне положення стріли та дозволяє рівномірно розпилювати хімікати при боротьбі з бур’яном.

 

 

Змінна довжина штанги /зменшення слідів від руху машин у полі

Зменшення до мінімуму інтенсивності руху полем і використання одних і тих самих колій для руху допоможе вам підвищити врожайність. Для забезпечення цього компанія FAST зробила 24,3-метрову та 27,4-метрову штанги складними. Складаючись до 12,2 м та 18,2 м відповідно, вони дозволяють використовувати колії сівалки при обприскуванні на крайніх рядках та уздовж меж поля.

 

СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ

 • Бак Stealth (патент СшА 7,585,000) на 3974 і 5110 л з низьким центром ваги і великим коритоподібним піддоном, скошені стінки якого забезпечують чудове стікання рідини, завдяки чому насос може постійно працювати на довгих схилах.
 • Опір при рухах назад-уперед. Підвищена міцність та зменшення ваги досягається за рахунок застосування сталі DOMEX.
 • Регулювання положення і ширини вісі. Усі причіпні обприскувачі FAST обладнані регулюванням вісі, яку можна зміщувати від центрального положення на 23 см уперед, щоб знизити відхилення причепу від траєкторії руху або на 23 см назад,щоб підвищити стабільність причепу під час руху.
 • Бак для споліскування на 378 л та зручна для оператора платформа заповнення баку.
 • Гідравлічний насос Ace 150-206F (18-20 м) або Ace 205-304F (24-30 м) мають стандартний обмежувач числа обертів.
 • Покриття порошковою фарбою. Металеві деталі проходять п’ять етапів фарбування на новій автоматичній лінії фарбування компанії FAST, що створює їх приємний зовнішній вигляд, додає їм міцності та збільшує їх строк експлуатації.
 • Система контролю якості на виробництві. Проте, яку увагу компанія FAST приділяє питанням якості, можна судити за її продукцією. Щоб підвищити строки експлуатації, ми використовуємо DOM і змащуємо деталі у місцях підвищеної корозії, що має позитивний вплив на якість і надійність нашої продукції.

ДОДАТКОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ

 • Одинарні або здвоєні шини 380/90R46 (також можуть встановлюватися шини 320/90R46) зменшують тиск на ґрунт. Варіанти ширини колії: 1,57-3 м, 2-3 м та 2,2-3,4 м.
 • Електронний індикатор рівня. Забезпечує більш точне вимірювання рівня хімікатів у баку (лише для баків на 5110 л).
 • Змішувач хімікатів Hypro Cleanload — швидкий і легкий спосіб змішати хімікати.
 • Форсунки Fenceline з електроприводом. Забезпечують високу якість знищення бур’янів на краях поля безпосередньо із кабіни водія.

 

ОБПРИСКУВАЧІ СЕРІЇ 9500Т

Обприскувач серії 9500Т дає можливість обробляти більші площі за менший період часу за рахунок використання 36,5 та 40-метрових штанг підвищеної міцності. У місцях найбільшого навантаження штанги, виготовленої із круглих труб використовується сталь DOMEX®, що дозволяє зменшити вагута підвищити міцність. Така конструкція штанги дозволяє збільшити строк її експлуатації та дозволяє здійснювати обробку на вищих швидкостях.

Гідравлічна система амортизації FAST AutoYaw здійснює гідравлічну амортизацію рухів штанги вперед і назад, значно зменшуючи навантаження на неї при різкому старті, зупинці та повороті.

Цю штангу можна також складати до 27,4 м і проводити обприскування із таким захватом, а також із захватом 18,2 або 20,1 м.

На модель серії 9500Т встановлюється розроблений компанією FAST патентований бак «Stealth» на 6815 або 9085 л, при чому відстань між пальцем зчіпного шарніру до осі залишається найменшою у галузі.

Гідравлічна система амортизації FAST AutoYaw

Ця унікальна ISO система FAST стандартно встановлюється на 36,5 та 40-метрові обприскувачі. Вона забезпечує амортизацію штанги при її русі вперед або назад, що виникає під час різких поштовхів будь-якого типу. Це значно зменшує напруження штанги, підвищуючи строк її експлуатації. Це революційне рішення, що використане у дизайні наших великих штангових обприскувачів.

Електронний візуальний датчик (опція)

Датчик використовує дані, отримані з поплавця, що розміщений точно по центру баку, і точно показує рівень рідини у баку. Більш точні показники дозволяють ефективно дозувати хімікати і проводити більш точні часткові заповнення баку.

Система імпульснихфорсунок Raven Hawkeye (опція)

У корпусі кожної форсунки встановлено імпульсний електромагнітний клапан, який дозволяє підтримувати постійний тиск і розмір краплин у заданому діапазоні швидкостей (зазвичай 8-23 км на годину). Забезпечує рівномірне розпилення рідини. Може встановлюватися на більшості моделей обприскувачів FAST.

 

СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ

 • Бак Stealth (патент СшА 7,585,000) на 6814 або 9085 л з низьким центром ваги і великим коритоподібним піддоном, скошені стінки якого забезпечують чудове стікання рідини, завдяки чому насос може постійно працювати на довгих схилах.
 • Штанга, що пройшла польові випробування, оснащена гідравлічним приводом, а центральна секція на центральному шарнірі ізолює стрілу від причепу, забезпечуючи таким чином її сталу висоту та ефективне розпилення хімікатів для знищення бур’янів.
 • Опір при рухах назад-уперед. Підвищену міцність та зменшення ваги досягається за рахунок застосування сталі DOMEX
 • Регулювання положення і ширини колії. Усі причіпні обприскувачі FAST обладнані регулюванням осі, яку можна зміщувати від центрального положення на 23 см уперед, щоб знизити відхилення причепу від траєкторії руху або на 23 см назад, щоб підвищити стабільність причепу під час руху.
 • Система швидкого заповнення з 7,5-сантиметровим клапаном, витратоміром 100Р і регулювальним клапаном на 1-1/2» з моторизованим приводом.
 • Обмежувач гідравлічного потоку у насосі захищає його від перевищення числа обертів.
 • Система контролю якості на виробництві. Проте, яку увагу компанія FAST приділяє питанням якості, можна судити за її продукцією. Щоб підвищити строки експлуатації, ми використовуємо DOM і змащуємо деталі у місцях підвищеної корозії, що має позитивний вплив на якість і надійність нашої продукції.

ДОДАТКОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ

 • Одинарні або здвоєні шини більшого розміру. Низка опцій, які допоможуть підвищити прохідність та зменшити тиск на ґрунт: здвоєні шини 380/90R54 з диском вантажопідйомністю 9070 кг на 10 болтах. ширина колії: 1,57-3 м, 2-3 м та 2,2-3,4 м.
 • 38-сантиметровий гусеничний хід CAMSO (Camoplast) підвищить прохідність та зменшить тиск на ґрунт. Він також допоможе вам розширити сферу застосування вашої машини і зможе працювати з баком на 9085 л.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ МАШИНИ ДЛЯ ВНЕСЕННЯ РІДКИХ ДОБРИВ
Модель СЕРІЯ А 8300 ВЕРТИКАЛЬНЕ СКЛАДАННЯ 8400 БОКОВЕ СКЛАДАННЯ
Висота, м 3.66 4.45 3.47
Транспортна ширина при роботі, м 3.38 5.06 6.7
Ширина при транспортуванні, м 3.38 3.93 6.3
Довжина, м 7.3 5.3 (баки 3974л і 5110л), 6.4 (баки 6813л і 9085 л) 9.11
Відстань від зчіпного шарніру до осі, м 4.82 4 (баки 3974л і 5110л), 4.8 (баки 6813л і 9085 л) 5.4
Вага при порожньому баку (кг) 8278 (бак 6813л) 3773 (бак 5110 л, 15 сошників) 6975 (35 сошників)
Об’єм баку (л) 6813, 9842 3974, 5110, 6813, 9085 9085
Довжина рами, м 18, 20 9, 12, 13.4 24, 27, 28
Стандартні шини 380/90R46 одинарні (6813 л) 380/90R46 здвоєні (9842 л) 380/90R46 380/90R46 здвоєні
Вид внесення Ножі або вприскування Ножі або вприскування Ножі або вприскування
Кліренс (від нижньої точки сошника), см 73 64 70
Стандартний гідравлічний насос Ace 205-304F Ace 150-206F Ace 205-304F
Розмір труби рами Подвійна балка 12.7 см x 17.7 см, одинарна на зовнішніх секціях Одинарна балка 17.7 см x 17.7 см Подвійна балка 12.7 см x 17.7 см, одинарна на зовнішніх секціях
Гідравлічне притискання Так Так Так
Гідравлічний WingKick Так Так Так
Потужність двигуна (к. с.) 220+ 120-180 240-260
Розмір отвору швидкого заповнення Quick Fill, см 7.62 5 7.62

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ОБПРИСКУВАЧІВ
Модель 9600N/TF 9500T
Висота, м 3.2 (18.3 м), 3.4 (30.4 м) 3.3
Ширина, м 3 м у моделей 18.2, 20, 27.4 м (N) 3.7 м у моделей 24.3, 30.4 м (TF) 3.8
Довжина, м 5.6 7
Вага при порожньому баку (кг) 3456 (9613N, 27.4 м) 5379 (9518T, 36.5 м)
Вага при повному баку (кг) 8972 (9613N, 27.4 м) 12337 (9518T, 36.5 м)
Об’єм баку (л) 3974 або 5110 6813 або 9085
Довжина штанги, м 18.2, 20, 24.4, 26.8, 27.4, 30.4 36.5, 40.2
Система промивки баку Бак, 378 л Бак, 378 л
Стандартний насос Ace 150-206F (для 18.2 м, 20 м)
Ace 205-304F (для 26.8 м, 30.4 м)
Ace 205-304F
Стандартні шини 320/90R46 320/90R46 або 480/80R50
Можливість встановлення здвоєних коліс Так: 152-304 см, 203-304 см, 223-335 см Так: 157-304 см, 203-304 см, 223-335 см
Розмір отвору швидкого заповнення Quick Fill, см 5 7.62
Відстань від зчіпного шарніру до осі, м 3.86 4.44
2020-06-18T16:33:37+03:00