Чи можуть жінки керувати комбайном? Чому б і ні, якщо це COMIA фінського виробника SAMPO ROSENLEW – комбайн, який підходить як господарю, так і господині!

//Чи можуть жінки керувати комбайном? Чому б і ні, якщо це COMIA фінського виробника SAMPO ROSENLEW – комбайн, який підходить як господарю, так і господині!

Чоловік та жінка керують фермою в маленькому містечку Юляне, що знаходиться у провінції Західна Фінляндія. Поділ праці у них цілком рівномірний: господиня працює на комбайні, а господар прибирає та обслуговує його.

У господарстві вони мають два комбайна. Обидва серії Sampo-Rosenlew Comia C6. Перший був придбаний в 2012 році, а другий навесні 2020 року.

Серед переваг жінка відмічає «особливо ефективні робочі вогні» та простору кабіну, у якій може з легкістю розміститись двоє людей.

Крім того, господарям подобається швидкість розвантаження зернового контейнера та дуже низький рівень шуму при роботі комбайна, як у кабіні, так і ззовні.

За матеріалами AGCO Suomi

Для отримання додаткової інформацієї про комбайни COMIA та придбання звертайтесь до офіційного дилера SAMPO ROSENLEW в Україні компанії AgroTemp за тел.+38 044 520 9696

 

2020-11-25T17:26:08+03:00