ТОВ «КОМПАНІЯ АГРО-ТЕМП» І «АГРОПРОСПЕРІС БАНК» ПІДПИСАЛИ ПАРТНЕРСЬКУ УГОДУ ПРО СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ СІЛЬГОСПТЕХНІКИ

//ТОВ «КОМПАНІЯ АГРО-ТЕМП» І «АГРОПРОСПЕРІС БАНК» ПІДПИСАЛИ ПАРТНЕРСЬКУ УГОДУ ПРО СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ СІЛЬГОСПТЕХНІКИ

Програма призначена для агровиробників з площею земель від 100 га.

Згідно з умовами програми, аграрії можуть придбати техніку на рекордний термін – до 7 років, без обов’язкового першого внеску (за умови надання додаткової застави).

Також перевагами програми є відсутність витрат на оцінку і страхування, що здешевлює вартість кредиту, і оперативність прийняття рішення – до 7 робочих днів.

«Співпраця з Агропросперіс Банком – це для нас кардинально новий досвід. Ми ще не працювали з партнерами, які робили основну ставку на професіоналізм мобільних персональних менеджерів. Такий підхід частково збігається з нашою стратегією роботи, тому ми сподіваємося, що спільно з новим партнером наші кроки по оновленню та вдосконаленню парку с / г техніки українських аграріїв стануть як мінімум удвічі впевненіші і ефективніші », – зазначив Директор ТОВ «Компанія Агро-Темп».

2019-03-13T11:38:18+00:00
Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"