Технології професійної кормозаготівлі лише із KRONE

Новини 03 November 2016
6Сезон 2017 обіцяє бути ще інтенсивнішим та перспективнішим як для тваринників так і виробників альтернативних видів палива (пелети, брикети). Тому, лідер по виробництву професійної кормозаготівельної техніки Maschinenfabrik Bernard Krone GmbH & Co. KG вирішив завчасно підготовити своїх дистриб’юторів до викликів та тенденцій ринку, провівши 1-2 листопада навчання в Україні. Перша ступінь навчання проходила в м.Обухів, Київської області на базі ТОВ "Компанія Агро-Темп" де 26 представників дилерів змогли детально ознайомитись з тенденціями, новинками та вивчити на практиці машини KRONE.Навчання проводив Володимир Марков, продукт-менеджер тренінг-центру KRONE. Незважаючи на мінливість осінньої погоди кожен учасник зміг на власному досвіді відчути та проникнутись духом сімейної компанії KRONE заснованої в далекому 1906 році, яким заразкерує Бернард Кроне, внук у четвертому поколінні.

Незважаючи на те, що кормозаготівельна лінійка KRONE запущена у виробництво лише із 70-х років минулого століття – даний бренд став синонімом надійності та продуктивності у всіх країнах світу. Патенти на виробництво деяких машин були продані навіть у СРСР (нащадком став рулонний прес-підбирач ПРФ, який щоправда так і залишився на початковій стадії еволюції).

Машини виробництва Maschinenfabrik Bernard Krone GmbH & Co. KG являються безвідмовними професійними помічниками для скошування маси (косарки Easy Cut), ворушіння (KW), згрібання маси у валки (Swadro), збирання маси у рулони (Fortima, Comprima) та прямокутні тюки (Big Pack), причепи-підбирачі маси (AX, MX, ZX), самохідні кормозбиральні комбайни (BigX) та косарки (BigM). Весь модельний ряд включає 184 машини, що є найширшим спектром серед всіх виробників і компанія постійно розширює модельний ряд для задоволення потреб різних користувачів. На виставці Agritechnika 2015 було отримано цілий спектр золотих та срібних медалей по новітніх досягненнях. Зокрема, жоден кормозбиральний комбайн інших виробників не був удостоєний такою кількістю інновацій та нагород.

Крім цього завод постійно розширює виробництво та інвестує значну частину прибутків у нові розробки та інновації. Підтвердженням є презентація першого в світі мобільного заготовщика пелет Premos, який зараз проходить активне випробування на полях та вдосконалення.

В нашій країні кормозаготівельна техніка KRONE представлена досить давно і завойовує щорічно все більшу популярність. За результатами опитувань, 99% користувачів, хто хоч раз спробував машини KRONE вже не поміняє їх на інший бренд.

Галерея - Технології професійної кормозаготівлі лише із KRONE

Переглянуто 2417
 

Про компанію

Адреса: 08700, Київська обл., м. Обухів, вул. Київська, 113-а

Тел.\факс: +38 044 520 96 96

Email: info@agro-temp.com.ua

ТОВ "Компанія Агро-Темп"
Дякуємо!

Найближчим часом очікуйте надходження листа з комерціною пропозицією!