Компанія Агро-Темп візьме участь 27-29 жовтня у виставці ІнтерАгро Комплекс.

Новини 30 September 2015

22333

Компанія Агро-Темп в черговий раз рада зустріти Вас 27-29 жовтня у виставці Інтерагро Комплекс, яка буде проходити в виставковому центрі "Київекспоплаза" г. Київ, вул. Салютна 2б. На площі понад 210 м2 ви зможете ознайомитися з новинками таких брендів як MASCHIO GASPARDO, LEMKEN, KRONE, ZETOR, MECMAR. А також в приємній бесіді поласувати свіжим шашличком і покуштувати смачну каву.

Під час виставки кожен відвідувач стенду Компанії Агро-Темп зможе отримати ЕКСКЛЮЗИВНУ пропозицію для розвитку свого бізнесу. Тому що, МИ ХОЧЕМО ВИРІШУВАТИ ВАШІ ПРОБЛЕМИ!

В 2015 році міжнародна виставка «Інтерагро» буде проходити в більш розширеному форматі, називаючись «Інтерагро Комплекс». Увагу учасників і відвідувачів буде акцентовано на питаннях підвищення економічної ефективності агробізнесу за рахунок широкого впровадження інноваційних технологій ведення агропромислового виробництва.

«Інтерагро Комплекс» - це міжнародна виставка інноваційного агровиробництва та комплексного розвитку аграрного бізнесу.

На виставці «Інтерагро Комплекс» будуть запропоновані комплексні рішення, впровадження яких дозволить розвивати аграрне господарство і отримувати більш вагому прибуток в умовах, які склалися  сьогодні в країні.

Тематичні розділи виставки:

  • СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ТЕХНІКА ТА ТЕХНОЛОГІЇ;
  • АГРОПЕРЕРОБКА;
  • ІНФРАСТРУКТУРА АГРОБІЗНЕСУ.

Головний принцип організації проекту і його експозиції - наповнення інтелектуальним змістом комплексу технологічних рішень у всій ланцюжку агропромислового виробництва від обробки грунту до зберігання та переробки продукції.

Ми пропонуємо долучитися до вирішення завдань, які можуть реально вже в короткостроковій перспективі збільшити віддачу від наявних матеріально-технічних ресурсів, а саме:

  • збільшення врожайності;
  • зменшення витрат на одиницю продукції;
  • адаптація якості продукції до міжнародних стандартів.
Переглянуто 1473
 

Про компанію

Адреса: 08700, Київська обл., м. Обухів, вул. Київська, 113-а

Тел.\факс: +38 044 520 96 96

Email: info@agro-temp.com.ua

ТОВ "Компанія Агро-Темп"
Дякуємо!

Найближчим часом очікуйте надходження листа з комерціною пропозицією!