12 Міжнародна виставка інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології»

//12 Міжнародна виставка інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології»

Завершилась 12-а Міжнародна виставка інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології», яка відбулась у Києві 15-17 лютого 2022 р.

Консультації, призи, емоції все це відбувалось на стенді АГРО-ТЕМП!

Ми презентували бестселери продажу тракторів ZETOR, а саме:

Proxima Plus 110

Proxima Power 120

Forterra 135

Клієнти мали змогу переглянути та отримати професійну консультацію техніки.

 

«Зернові технології» — міжнародна агропромислова виставка, яка займає провідне місце серед спеціалізованих виставок України та має на меті просування інноваційних рішень на різних етапах виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, зернобобових, зернових та олійних культур.

Агропромислова виставка об’єднує провідних постачальників техніки, дилерів та представників виробничого сектору як аграрного ринку України, так і компаній міжнародного формату. Значний досвід організаторів та сучасний виставковий комплекс створюють оптимальні можливості для діалогу між виробниками технологічних рішень, спеціалістами сільгосппідприємств, керівниками господарств різних категорій та представниками влади. Це сприяє ефективному пошуку нових партнерів, обміну сучасним досвідом та просуванню світових тенденцій на українському ринку.

Традиційно на агропромисловій виставці «Зернові технології» було представлено обладнання для зберігання та переробки зернових та олійних культур, сільськогосподарську техніку, обладнання для елеваторів.

Ще одна перевага виставки – насичена ділова програма, яка включає галузеві форуми, конференції, семінари та майстер-класи.

Саме комплексний підхід до організації виставкових проектів дозволяє операторам вітчизняного ринку знаходити оптимальні рішення для підвищення ефективності як спеціалізованого, так і багатопрофільного агробізнесу.

 

 

2022-02-23T16:34:22+03:00
Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"