KVERNELAND FASTBALE

Безперервний прес-підбирач-обмотувач

Технологія заготівлі сінажу за допомогою рулонних прес-підбирачів-обмотників зробила величезний крок вперед завдяки появі FastBale – машини, яка комбінує революційну систему: камери передпресування, основної камери пресування та швидкісного обмотувача.

Камера пресування FastBale формує 2/3 рулону і, коли вона заповнена, маса перенаправляється в основну камеру пресування. Сюди зміщується і предпрессованный рулон, тут його формування закінчується при досягненні діаметра 1,25 м. Потім рулон обв’язується сіткою і зміщується на стіл обмотувача.

Пересування нон-стоп

FastBale звільняє оператора від рутинних зупинок під час обв'язування рулонів. FastBale складається із двох повністю вальцевих камер пресування. Камера попереднього пресування формує 65% рулону, після чого ця заготовка переміщається в камеру основного пресування, куди і перенаправляється потік від подрібнювального ротора. Як тільки рулон набрав задану щільність, маса перенаправляється в камеру передпресування, а готовий рулон обмотується сіткою і подається на обмотку плівкою.

Переміщення рулону

Завдяки спеціальному розміщенню камер, рулон переміщається між ними за допомогою сили тяжіння. При прийомі рулону обмотувальний стіл опускається, після чого гідравлічно піднімається для початку обмотки плівкою.
Нова конструкція обмотувача дозволяє працювати навіть на найкрутіших схилах, де всі існуючі системи обмоток часто втрачали рулон.

Швидкісний обмотувач

Принципово нова конструкція вертикального обмотувача на FastBale включає в себе дворукавний супутниковий механізм і двовальцевий обмотувальний стіл. Така конструкція значно зменшує габаритні розміри машини та прискорює процес обмотування.

Викид рулону

FastBale має унікальну схему розвантаження рулонів. Після обмотки задній валець обмотувального столу піднімається і рулон плавно опускається на землю без прокочування, що значно зменшує ризик скочування рулонів униз схилом.

Опції

При установці опціонального обладнання рулон може бути поставлений набік після обмотки і оскільки на боці рулону є більше шарів плівки, ризик пошкодження упаковки камінням або стернів бобових різко знижується.
Для перевертання рулону в FastBale використовується можливість обмотувального столу підніметься та опуститься. Так простий буфер, змонтований під переднім вальцем обмотувального столу, механічно висувається при викиданні рулону та притримує рулон з лівого боку.
Перевагою такого механізму є простота та компактність при транспортуванні. Немає потреби виходити з кабіни, щоб скласти його або перевести в транспортне положення. Крім того, це обладнання не збільшує довжину машини в роботі.
Перевертання рулону набік можна вимкнути, просто витягнувши палець на одному шарнірі.

Надійність

FastBale сконструйований та проводиться з розрахунком на максимальну надійність та тривалий термін служби:
• Основний редуктор приводу FastBale (ВОМ 1000 об/хв) розподіляє потужність по всіх вузлах машини за мінімально можливого навантаження на ВОМ;
• Розділені трансмісії ротора, що подає, камери попереднього пресування і основної камери пресування наводяться високоміцним 32 мм ланцюгом;
• Вальці камери пресування обертаються на 50 мм підшипниках, з боку ланцюгового приводу встановлені дворядні підшипники 50 мм;
• Автоматична система мастила підшипників та ланцюгів – серійно.

Повна автоматизація

Робота FastBale відбувається у повністю автоматичному режимі – це підвищує продуктивність, навантаження на оператора і, відповідно, виключає людський фактор. Оператор може перейти на ручний режим керування викидом рулону.
Робота без зупинок значно знижує знос двигуна та трансмісії трактора.

 

Розміри рулону

Система подачі маси

Для тракторів, л.с.

FastBale

1,25 x 1,27 м

800 мм ротор з 25-ма ножами подрібнювача

150-170 л.с.