KVERNELAND 6350 FLEXIWRAP

Комбінований прес-підбирач-обмотувач з фіксованою камерою пресування

Повністю інтегрований комбі-прес

Новинка Kverneland 6350 FlexiWrap поєднує в собі прес-підбирач високого тиску з вальцевою камерою пресування та швидкий дворукавний сателітний обмотувальний стіл. Машина є ідеальним рішенням для господарств, які займаються заготівлею сінажу на продаж або мають проблему з місцем зберігання сінажу. Конструкція заснована на двовісному шасі.

Маши… Дізнатись більше

KVERNELAND 6350 PLUS

Професійна машина для пресування сінажної маси

Kverneland 6350 plus – це прес-підбирач із повністю вальцевою камерою пресування (17 вальців), сконструйованою для створення рулонів сінажу високої щільності. Машина призначена для інтенсивного використання та, відповідно, забезпечення максимальної продуктивності.

Дізнатись більше

KVERNELAND 6250 PLUS

Гібридна камера пресування: вальці та ланцюжково-планковий транспортер
Kverneland 6250 plus із фіксованою камерою пресування сконструйований для пресування різного типу маси. Незалежно від того, чи пресуєте Ви солому, сіно чи сінажну масу, - 6250 створює рулони ідеальної форми. Машина має великий ресурс використання та підходить для великих господарств та ферм.
Гібридна камера пресування, що складається з вальців у передній частині та ланцюжково-планкового транспортера на задній к… Дізнатись більше

Фіксована камера