Maschio Gaspardo CAMPO 65

Оновлена модель обприскувача CAMPO 65, поставляється з баком об’ємом 6500 літрів. Загальним конструктивним елементом машини є розроблена нова конструкція штанги, виготовляється зі спеціальної сталі, шириною захвату 36 метрів

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo CAMPO 32

Причіпний обприскувач

Машини модельного ряду CAMPO оснащені шасі, штангами і елементами, захищеними надстійкою покраскою, що наноситься в 4 етапи (протравка, піскоструйна обробка, грунтовка і покриття порошковою фарбою), що відповідає вимогам по інтенсивності експлуатації в агресивному хімічному середовищі, а також зберігають довговічність ЛКП. Баки з поліетилену високої міцності забезпечують легке змішування продукту і повне спорожнення системи по закінченню робіт.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo OLIMPIA 4

OLIMPIA – сівалка для овочевих культур. В базовій комплектації з чотирма рядами використовується для точного висіву цибулі, моркви та буряка. Сівалка має досить простий дизайн і зручно переналаштовується на інше міжряддя та схему висіву. В гамі сівалок для овочевих культур OLIMPIA

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo MTR 12

Навісна пневматична сівалка точного висіву MTR 12 c можливістю внесення добрив призначена для посіву просапних культур за «традиційною» та «мінімальною» технологіями обробітку ґрунту.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo SP 12

Навісна пневматична сівлака точного висіву з анкерним сошником та можливістю внесення добрив.

Знижена висота падіння насіння.

Висота падіння насіння з роздільника до дна борозди складає від 60 до 140мм. Це максимально скорочує час,  а також зменшує можливість відскакування, що  у такий спосіб спрощує завдання щодо забезпечення ідеального розташування насіння на потрібній відстані.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo JULIA TRONIC MTR AIR SPRING 24

Широкозахватна причіпна сівалка точного висіву.

Призначена для посіву технічних культур за традиційною, мінімальною і нульовою технологіями обробітку ґрунту з можливістю внесення добрив.

Сівалки даного типу створені відповідно до найбільш сучасних вимог сільського господарства. Модель JULIA відрізняється великою ємністю бункера і високою робочою швидкістю.

Виняткова продуктивність машини забезпечує обробку великої кількості гектарів за обмежений час, надаючи відчутні переваги з точки зору економіки та організації роботи, пов’язаної з використанням тільки однієї машини.

Міцність шасі і безліч конфігурацій сівалки дозволяють використовувати її в різних умовах.

Пневматична система рівномірно розподіляє насіння, що розрізняються розмірами і формою.

Сівалка оснащується висіваючими секціями MTR , які забезпечують точний висів насіння як на підготовлених ґрунтах (традиційний посів), так і на ґрунтах з мінімальною або нульовою обробкою.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo RENATA R MTR 8 ISOTRONIC

Висіваючі апарати сівалок RENATA призначені для посіву кукурудзи, сої, соняшнику, сорго та ріпаку за мінімальною та  нульовою технологіями. Висів в нерозпушений ґрунт супроводжується наступними перевагами:

  • економічні (зниження часу виконання робіт, спрощення машинного парку, збільшення корисного періоду для посіву).
  • агрономічні (поліпшення родючості, збільшення вмісту органічних речовин і велика міцність ґрунту).
  • природні (захист ґрунту від ерозії через наявність залишків культур, менші застої).
Дізнатись більше

Maschio Gaspardo CHRONO 708

Посів зі швидкістю до 15км/г. Зручний центральний бункер для добрив та складена рама з можливістю транспортування  дорогами загального користування шириною 3м. Сівалка дає змогу висівати просапні та дрібнонасінні культури без значного переобладнання системи, лише змінивши диск дозатора секції. Відсутність тертя в дозаторі між вакуумною камерою та корпусом значно підвищує надійність сівалки та збільшує термін експлуатації.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo MISTRAL 12

Призначена для висіву просапних культур з міжряддям 70см у моделях з 12секціями і 45см у моделях з 18секціями та з одночасним внесенням добрив. Застосовується з використанням “традиційної” та “мінімальної” технологій обробітку ґрунту. Для транспортування в повздовжньому напрямку дорогами загального користування застосовується гідравлічний інтегрований транспортний пристрій. Модель має жорстку несучу раму. В робочому стані агрегатується на триточковій зчіпці як навісна.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo RENATA R MTR 8

Сівалка точного висіву вакуумного типу. Причіпна із рамою, що складається (3м при транспортуванні) сівалка призначена для посіву просапних культур з використанням класичної, мінімальної і нульової технологій з міжряддям 70см. Привід кожної висіваючої секції механічний (карданна передача). На рамі встановлено 4 опорні колеса, що дозволяють робити маневри на полі без надмірного ущільнення грунту та рівномірно розподіляючи вагу. Транспортування проводиться на двох транспортних колесах. Крайні секції, що складаються, мають привід в робочому стані від привідних коліс, що розташовані між ними. Добрива до сошників на центральній частині рами (під бункером) подаються завдяки силі тяжіння, а на секції, що складаються, за допомогою додаткової подачі (від зони розвантаження вакуумного насосу сівалки) повітря.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo ROMINA MTR 8 x 70

Причіпна пневматична сівалка точного висіву. Призначена для посіву просапних культур за класичної та мінімальної технологіями обробки ґрунту з одночасним внесенням мінеральних добрив.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo MTR 8 x 70

Навісна пневматична сівалка з дводисковим сошником призначена для висіву просапних культур з можливістю одночасного внесення добрив. Технології застосування: класична підготовка ґрунту та “mini-till”.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo SP 8 x 70

Навісна пневматична сівалка точного висіву з анкерним сошником для висіву насіння та анкерним сошником для внесення сухих мінеральних добрив. Сівалка призначена для висіву просапних культур по традиційній технології обробітку грунту з одночвсним внесенням добрив. Особливістю сівалки є дозатор, що розташований безпосередньо перед борозною і це забезпечує чітку розкладку і гарантує найкращі, дружні сходи.

Кількість рядів – 8, міжряддя – 70 см

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo CAMPO 44

Прицепний оприскувач

Модель CAMPO 44S поставляється компанією з баком об’ємом 4450 літрів. Основним конструктивним елементом машини є розроблена нова конструкція штанги, виготовлена з спеціальної сталі, ширина захвату до 32 метрів.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo GIGANTE 600

Сівалка призначена для висіву зернових культур по технології “No-till”. Можливо висівати дрібнонасінні культури та з одночасним внесенням добрив. На сівалці встановлено розділений бункер для насіння та добрив, що знаходиться під тиском для покращення текучості матеріалу при подачі до дозаторів всередині бункера. Горловина для завантаження бункера знаходиться низько для зручності. Робочі органи розміщені на двох балках відстань між якими 1250мм, а секції в одному ряді рознесено на 360мм. Для агрегатування сівалки необхідно мінімальне зусилля трактора від 180к.с.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo CORONA 600 X-Force

Універсальна комбінована сівалка CORONA 600 X-Force предназначена для висіву всіх видів зернових, зернобобових і дрібнонасіннєвих культур по «мінімальній» та «нулевій» технологіях обробки грунту з одночасною передпосівною підготовкою.

Посівний комплекс складається із 2-х рядної дискової борони (диск Ø510 мм), секції прикотуючих коліс великого діаметра(зворотнє ущільнення), бункера (3 500 л (версія без добрив)чи 4100л(версія з добривами 40%/60%.)) і секції висіваючих дискових сошників (двухдисковый сошник Ø375 мм) з послідуючим прикочуванням.

Для забезпечення роботи на високих швидкостях сівалку обладнано системою гідравлічної зміни тиску на сошник до 160 кг (запобігає самовільному вимілюванню сошників при збільшенні швидкості). Таким чином сівалка працює зі швидкістю 12-15км/год, маневренна та невибаглива в обслуговуванні.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo MEGA 600

Навісна механічна сівалка для висіву зернових, бобових і дрібнонасінних культур в підготовленний грунт.

Сівалку обладнано подвійним дисковим сошником на регульованій пружині, що забезпечує тиском кожний сошник до 60кг.

 

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo SC MARIA 400

Сівалка Gaspardo SC Maria призначена для посіву зернових культур та ріпаку за традиційною або мінімальною технологією. Глибина посіву може варіюватися 3,5–10 см.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo HS 8

HS 8 культиватор для міжрядного обробітку просапних культур із складною рамою (2,5 м в стані для транспортування) для міжряддя 70см. Може застосовуватись з одночасним внесенням мінеральних добрив чи без внесення.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo HL

Навісний культиватор HL – 8 застосовується для міжрядного обробітку грунту в просапних культурах з можливістю одночасного внесення добрив. Характеризується жорсткою рамою з кількістю секцій від 2 до 8. Постачається в двух модифікаціях- з можливістю внесення сухих мінеральних добрив, та без такої можливості.

Культиватор Просапний HL-12 застосовують при обробітку міжрядь з шириною 45см з можливістю одночасного внесення мінеральних добрив

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo PRIMO ЕW332 Isotronic

Навісні розкидачі мініральних добрив модельного ряду PRIMO – довели високу якість і надійність.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo EXTREME 165

Прес-підбирач, що дозволяє працювати з будь-яким типом культури. Формування рулону відбувається у високошвидкісному режимі, широкий підбирач забезпечує легку і швидку подачу однорідної маси, заспокоювач дозволяє працювати по валку великого травостою, роторний укладальник рівномірно розподіляє потік матеріалу в камері, зберігаючи його цінність та не завдаючи шкоди листю, що зруйнувалось від стеблової маси. Можливість регулювати щільність рулону, його діаметр і найважливіше – формування м’якої, середньої і жорсткої серцевини, усе це запорука високої якості кормів.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo ENTRY 150

Міцні, надійні та прості у використанні, але здатні надати високу продуктивність. Прес-підбирачі Entry, мають фіксовану камеру пресування з ланцюгово-планчатим механізмом для формування рулонів.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo TORNADO 250

Подрібнювач рослинних рештків TORNADO спроектований для найбільш ефективного подрібнення великих обсягів рослинних залишків. Завдяки наявності кожуха з дефлекторами, дозволяє ріномірно розподілити подрібнену масу.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo DRACULA 430

Завдяки комбінації передніх дисків, культиваторних лап, розрівнюючих дисків і заднього важкого котка, культиватор Dracula забезпечує роботу з будь-якими видами пожнивних залишків, дає можливість контролювати ступінь ущільнення грунту, проводити вирівнювання оброблюваного поля і вести ефективну і економічну обробку грунту для подальшого висіву насіння

Застосовуючи такий культиватор, ви зможете працювати зі швидкістю 12 км / год, виконуючи як поверхневий (до 10 см завглибшки), так і глибокий (до 30 см) обробіток ґрунту.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo ADMIRAL 850

Причепна, чотирирядна дискова борона

ADMIRAL – нова модель тяжкої дискової борони в лінійці продуктів компанії MASCHIO GASPARDO. Рабоча ширина 8,50 м и висока швидкість работи (до 15 км/год) дозволяє отримати продуктивність до 13 га/год! Кожен диск кріпиться на незалежній пружинній стійці для покращення обробітку грунту!

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo VELOCE 250

Призначена для швидкої поверхневої обробки ґрунту та підготовки насіннєвого ложа до посіву. Борона ідеально лущить рослинний покрив після врожаю подрібнюючи пожнивні рештки і водночас зберігаючи накоплену вологу в ґрунті.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo GRATOR 900

GRATOR – це передпосівний культиватор, призначений для підготовки насіннєвого ложа за допомогою переднього бруса, що вирівнює, великої кількості розташованих в 4-х рядах пружинних стійок (10 стійок на 1 метр) і здвоєної трубчасто-планчастої ковзанки, призначеної для вирівнювання і прикочування ґрунту. Рама машини легка, але дуже міцна, поставляється з робочою шириною 6 метрів для навісної версії та 9, 12 метрів для причіпної.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo GRATOR 600

GRATOR – це передпосівний культиватор, призначений для підготовки насіннєвого ложа за допомогою переднього бруса, що вирівнює, великої кількості розташованих в 4-х рядах пружинних стійок (10 стійок на 1 метр) і здвоєної трубчасто-планчастої ковзанки, призначеної для вирівнювання і прикочування грунту. Рама машини легка, але дуже міцна, поставляється з робочою шириною 6 метрів для навісної версії та 9, 12 метрів для причіпної.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo SANDOKAN 600

SANDOKAN – це передпосівний культиватор, призначений для підготовки насіннєвого ложа. Машина розбиває грудки ґрунту на глибину до 10 см. Широкий дельтаподібний кінцевик довжиною 250 мм виконує середній оберт і аерацію ґрунту, використовується для запобігання проростання бур’янів, часткового компостування рослинних залишків та осінньої обробки ґрунту. Оптимальна обробка ґрунту за великої швидкості досягається завдяки використанню комбінації переднього ножа, трубчастого катка розташованих в 2 ряди пружинних стійок (8 шт на 1 метр)  і кільчасто-зубчастого катка. Гідропневматична система з азотним акумулятором дозволяє витримувати постійну робочу глибину навіть на полях з нерівним рельєфом. Створення шару подрібленного грунту в верхній частині дозволяє утримувати вологу на ранніх стадіях проростання насіння під час посіву.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo SANDOKAN 500

SANDOKAN – це передпосівний культиватор, призначений для підготовки насіннєвого ложа. Машина розбиває грудки ґрунту на глибину до 10 см. Широкий дельтаподібний кінцевик довжиною 250 мм виконує середній оберт і аерацію ґрунту, використовується для запобігання проростання бур’янів, часткового компостування рослинних залишків та осінньої обробки ґрунту. Оптимальна обробка ґрунту за великої швидкості досягається завдяки використанню комбінації переднього ножа, трубчастого катка розташованих в 2 ряди пружинних стійок (8 шт на 1 метр) і кільчасто-зубчастого катка. Гідропневматична система з азотним акумулятором дозволяє витримувати постійну робочу глибину навіть на полях з нерівним рельєфом. Створення шару подрібленного ґрунту в верхній частині дозволяє утримувати вологу на ранніх стадіях проростання насіння під час посіву.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo SANDOKAN 400

SANDOKAN – це передпосівний культиватор, призначений для підготовки насіннєвого ложа. Машина розбиває грудки ґрунту на глибину до 10 см. Широкий дельтаподібний кінцевик довжиною 250 мм виконує середній оберт і аерацію ґрунту, використовується для запобігання проростання бур’янів, часткового компостування рослинних залишків та осінньої обробки ґрунту. Оптимальна обробка ґрунту за великої швидкості досягається завдяки використанню комбінації переднього ножа, трубчастого катка розташованих в 2 ряди пружинних стійок (8 шт на 1 метр) і кільчасто-зубчастого катка. Гідропневматична система з азотним акумулятором дозволяє витримувати постійну робочу глибину навіть на полях з нерівним рельєфом. Створення шару подрібленного грунту в верхній частині дозволяє утримувати вологу на ранніх стадіях проростання насіння під час посіву.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo MIRCO 7+1

Напівнавісний плуг MIRCO являє собою поєднання якості і технології, які покликані забезпечити високу продуктивність. В гідравлічній версії всі налаштування можна виконувати безпосередньо з кабіни трактора. Оператор може за допомогою гідравліки встановити тип оранки (в борозні або по полю), робочу ширину відвалів. Максимальна робоча глибина становить 40 см і точність її підтримки контролюється одним або двома (у версії «по полю») колесами. Колесо шириною 500 мм, оснащене гідропневматичним амортизатором, забезпечує бездоганний контроль глибини і максимальний комфорт.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo UNICO M 4+1

В основі конструкції плугів Maschio Gaspardo лежить бажання зберегти стійку структуру ґрунту з метою підвищення продуктивності сільськогосподарських культур і, перш за все, досягнення більш високої рентабельності роботи. Інновації та технології в поєднанні з високотехнологічним виробництвом – ось, що характеризує асортимент плугів UNICO. Вони володіють незліченними агротехнічними і практичними перевагами.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo UNICO S 3+1

Новий плуг UNICO характеризується особливою паралелограмного системою, яка призначена для швидкого налаштування лінійної тяги трактора без її коригування, навіть при подальшій зміні налаштувань першого корпусу. Якісне налаштування лінії тяги дозволяє отримати 10-15% економію палива. Машина має інноваційний дизайн, міцну структуру і багато технічних рішень, які полегшать щоденну роботу.

Амортизуючий цилідр встановлений на опорному колесі в базовій комплектації унеможливлює розбивання механізму перевороту даного колеса.

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo ATTILA 250/5

Призначений для проведення безвідвального обробітку і руйнування плужної підошви на глибині до 50 см, а також для вирівнювання ґрунту

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo DIABLO 500

Причіпний глибокорозрихлювач DIABLO застосовується для безвідвального обробітку ґрунту на глубину до 50 см, руйнування плужної підошви, подрібнення та перемішування рослинних залишків в поверхневих шарах ґрунту.

 

 

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo ARTIGLIO

Призначений для проведення безвідвального обробітку і руйнування плужної підошви на глибині до 55 см, а також для вирівнювання грунту

 

Дізнатись більше

Maschio Gaspardo PINOCCHIO

Призначений для проведення безвідвального обробітку і руйнування плужної підошви на глибині до 45 см, а також для вирівнювання ґрунту

 

Дізнатись більше