Фінансування

/Фінансування
Фінансування 2019-03-14T15:04:34+00:00

«АГРО-ТЕМП» завжди намагається працювати таким чином, щоб перевершувати всі очікування Клієнтів від нашої співпраці, що проявляється як в забезпеченні всеохоплюючого комплексного обслуговування Клієнтів по продажу с/г техніки та запчастин, професійному сервісному обслуговуванні, так і в тісній післяпродажній співпраці.
Також, з метою налагодження ще більш тісного зв’язку зі своїми Клієнтами, «АГРО-ТЕМП» намагається максимально наблизити їх до такої «бажаної» для удосконалення їх бізнесу, інноваційної, високоякісної техніки шляхом надання допомоги в її придбанні.
На сьогоднішній день аналітики «АГРО-ТЕМП» проводять постійний моніторинг та пошук таких надійних фінансово-кредитних установ, які мали б можливість запропонувати нашим Покупцям лояльні, індивідуальні умови фінансування.
Результатом співпраці Компанії з учасниками фінансового ринку стало підписання партнерських договорів, за якими банки та лізингові компанії знижують стандартні відсоткові ставки на фінансування Клієнтів Компанії мінімум на 3-7% річних, а також додають простоти та оперативності в прийнятті рішень.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ БАНКІВСЬКОГО ФІНАНСУВАННЯ ПЕРЕД ВІДСТРОЧКОЮ ВІД ПРОДАВЦЯ