Zetor

Запчастини Зетор (Zetor)

Запчастини Zetor (Зетор) від офіційного представника в Україні

Чеська компанія Зетор вже більше 50 років є виробником сільськогосподарської техніки прекрасної якості, а також надійних запасних частин до неї. Гранична увага до якості виробництва і праці працівників, турбота про споживачів — це те, чим керується компанія при виборі своїх дилерів. Компанія «Агро-Темп» заслужено є постійним партнером чеського виробника, оперативно постачаючи продукцію і запчастини Зетор для своїх клієнтів, підходячи до кожного замовлення індивідуально.

Трактор ZETOR Crystal

 

Потужність та чіткі форми - властивості, які найбільш точно характеризують модульний ряд тракторів з символічною назвою CRYSTAL. Просте обслуговування і потужний двигун. Функціональна та зручна кабіна з мінімальним рівнем шуму. Мінімальні витрати на технічне обслуговування та експлуатацію. Ці атрибути роблять CRYSTAL напарником для важкої роботи.

Трактор Zetor Forterra

ZETOR FORTERRA - одні з найбільш потужних в лінійці продуктів ZETOR TRACTORS. Комбінація потужного двигуна і великої маси забезпечує максимальну продуктивність трактора в будь-яких умовах. В моделях FORTERRA велика увага приділяється простому, розумному і раціональному виконанню. Проста конструкція тракторів покликана полегшити технічне обслуговування і зробити його більш зручним.

Трактор Zetor Proxima

Моделі PROXIMA входять в групу універсальних сільськогосподарських тракторів, призначених, перш за все, для агрегатування з сільськогосподарськими машинами, промисловими адаптерами та для сільськогосподарських перевезень.

Трактор Zetor Major

 

 

Про компанію

Адреса: 08700, Київська обл., м. Обухів, вул. Київська, 113-а

Тел.\факс: +38 044 520 96 96

Email: info@agro-temp.com.ua

ТОВ "Компанія Агро-Темп"
Дякуємо!

Найближчим часом очікуйте надходження листа з комерціною пропозицією!