Zetor

Запчастини Зетор (Zetor)

Запчастини Zetor (Зетор) від офіційного представника в Україні

Чеська компанія Зетор вже більше 50 років є виробником сільськогосподарської техніки прекрасної якості, а також надійних запасних частин до неї. Гранична увага до якості виробництва і праці працівників, турбота про споживачів — це те, чим керується компанія при виборі своїх дилерів. Компанія «Агро-Темп» заслужено є постійним партнером чеського виробника, оперативно постачаючи продукцію і запчастини Зетор для своїх клієнтів, підходячи до кожного замовлення індивідуально.

Трактор ZETOR Crystal

Просте обслуговуванняі потужний двигун.Простора ізручнакабіна знизьким рівнем шуму.Невеликі витратинатехнічне обслуговування таексплуатацію.Ці атрибутироблятьCrystal ідеальним напарникомдляважкої роботи.

Трактор Zetor Forterra HD

Багато нововведень внесла компанія Zetor в лінійку моделей тракторів Forterra HD. Удосконалення в першу чергу торкнулися коробки передач і кабіни.

Трактор Zetor Forterra (Зетор Фортерра)

Багато нововведень внесла компанія Zetor в лінійку моделей тракторів Forterra. Удосконалення в першу чергу торкнулися коробки передач і кабіни.

Трактор Zetor Proxima Power

Такий як універсальний трактор Zetor Proxima Power підходить для всіх видів сільськогосподарських, лісових робіт та для комунальних служб. Насамперед, він створений для агрегатування з промисловими адаптерами і різними машинами сільського господарства. Компанія Zetor взяла собі за правило випускати на ринок лише потужні, комфортні, надійні машини з тривалим терміном служби. Саме такою є модель Proxima Power.

Трактор Zetor Proxima Plus

Не дарма компанія Zetor активно звертає увагу на трактор моделі Proxima Plus . Це універсальний варіант, який допоможе Вам в рослинництві і тваринництві. Ряд інновацій робить цей трактор неповторним у своєму роді. Це рішення двох ідеальних соотнесений – ціни та якості, потужності та маси.

Трактор Zetor Major

Чому трактор Zetor Major рекомендується для невеликих ферм?

Zetor Major – справді передовою трактор для невеликих(сімейних) ферм, оскільки варто тільки розповісти...

Кілька слів про комплектації трактори Zetor Major

Про компанію

Адреса: 08700, Київська обл., м. Обухів, вул. Київська, 113-а

Тел.\факс: +38 044 520 96 96

Email: info@agro-temp.com.ua

ТОВ "Компанія Агро-Темп"