Zetor

Запчастини Зетор (Zetor)

Запчастини Zetor (Зетор) від офіційного представника в Україні

Чеська компанія Зетор вже більше 50 років є виробником сільськогосподарської техніки прекрасної якості, а також надійних запасних частин до неї. Гранична увага до якості виробництва і праці працівників, турбота про споживачів — це те, чим керується компанія при виборі своїх дилерів. Компанія «Агро-Темп» заслужено є постійним партнером чеського виробника, оперативно постачаючи продукцію і запчастини Зетор для своїх клієнтів, підходячи до кожного замовлення індивідуально.

Трактор ZETOR Crystal

Потужність та чіткі форми - властивості, які найбільш точно характеризують модульний ряд тракторів з символічною назвою CRYSTAL. Просте обслуговування і потужний двигун. Функціональна та зручна кабіна з мінімальним рівнем шуму. Мінімальні витрати на технічне обслуговування та експлуатацію. Ці атрибути роблять CRYSTAL напарником для важкої роботи.

Трактор Zetor Forterra (Зетор Фортерра)

Багато нововведень внесла компанія Zetor в лінійку моделей тракторів Forterra. Удосконалення в першу чергу торкнулися коробки передач і кабіни.

Трактор Zetor Proxima

Такий як універсальний трактор Zetor Proxima Power підходить для всіх видів сільськогосподарських, лісових робіт та для комунальних служб. Насамперед, він створений для агрегатування з промисловими адаптерами і різними машинами сільського господарства. Компанія Zetor взяла собі за правило випускати на ринок лише потужні, комфортні, надійні машини з тривалим терміном служби. Саме такою є модель Proxima Power.

Трактор Zetor Major

Чому трактор Zetor Major рекомендується для невеликих ферм?

Zetor Major – справді передовою трактор для невеликих(сімейних) ферм, оскільки варто тільки розповісти...

Кілька слів про комплектації трактори Zetor Major

Про компанію

Адреса: 08700, Київська обл., м. Обухів, вул. Київська, 113-а

Тел.\факс: +38 044 520 96 96

Email: info@agro-temp.com.ua

ТОВ "Компанія Агро-Темп"