Lemken

Запчастини Лемкен (Lemken)

Запчастини Lemken (Лемкен) від офіційного представника в Україні

У минулому маленьке підприємство Лемкен, що знаходиться поблизу Дюссельдорфа, сьогодні стало європейським лідером з техніки для обробітку ґрунту, сівби та захисту посівів. Щороку завод виробляє близько 15 000 одиниць техніки, для різних куточків світу. Для того, щоб техніка безвідмовно працювала в різних умовах фірма надає виключно оригінальні запчастини Lemken.

Причіпні обприскувачі LEMKEN

Причіпний обприскувач Купити

обприскувач LEMKEN Primus (Німеччина)

Німецька компанія LEMKEN випустила високопродуктивну техніку – причіпний обприскувач Primus. Він поєднує в собі професійну захист рослин, економічність і висока якість. Виробник приділив воістину належну увагу всіх функцій, які направлені на контроль обприскування.

Зернові сівалки LEMKEN Solitair

Сівалка LEMKEN Solitair

Напевно в сільському господарстві стане корисною сівалка пневматична Солітер. Тим більше, що вона передбачена у наступних варіантах:

Стерньові культиватори LEMKEN

Купити стерньовий культиватор навісний Lemken

Культиватор передпосівної LEMKEN Kompaktor

Передпосівний культиватор навісний Kompaktor LEMKEN (Німеччина)

Лемкен Компактор являє собою ідеальну техніку, яка допоможе підготувати грунт, добре розпушити землю для подальшого посіву культур. Він не тільки позбавить від бур'янів, збагатити ґрунт киснем, але і створить відмінну основу для рівномірного впровадження посівного матеріалу, навіть мелкосемянного ( наприклад цукрових буряків, ріпаку). Все це гарантовано забезпечить Вам високий рівень сходів.

Дисковий агрегат LEMKEN Rubin (дискова борона Рубін)

Універсальна борона дискова навісна LEMKEN Rubin, Heliodor, Gigant (Німеччина)

Сучасним комбайнів з великою шириною жатки повинна бути під силу переробка великого обсягу соломи. Адже соломоподрібнювач не завжди може оптимально подрібнити і розподілити такі обсяги на всю ширину. В процесі посіву в мульчированный шар насіння тільки інтенсивну обробку великих обсягів органічної маси та насіння падалиці вважається найефективнішою. Під час першої стерньових обробки грунту повинна зруйнуватися структура капілярів, щоб не допустити влагопотери. Після того, як проросте падалиця, необхідна повторна глибока обробка з метою поліпшення проростання насіння культури і зниження концентрації соломи у верхньому шарі грунту. В цьому суттєво допомагає німецька борона дискова Lemken.

Оборотні плуги LEMKEN

Плуг LEMKEN (Лемкен) напівнавісний Евродіамант, EurOpal 8 4+1, VariTansanit 8 6+1, EuroDiamant 10 7+1, EuroDiamant 10 8+1

Кожна людина, що має відношення до сільського господарства, розуміє, що чистий борозна дуже важлива, якщо необхідно досягти високої врожайності. Оборотний плуг став незамінним помічником у даній сфері. Він виконує вкрай важливі завдання, такі як:

Про компанію

Адреса: 08700, Київська обл., м. Обухів, вул. Київська, 113-а

Тел.\факс: +38 044 520 96 96

Email: info@agro-temp.com.ua

ТОВ "Компанія Агро-Темп"