Gaspardo

Запчастини Гаспардо (Gaspardo)

Запчастини Гаспардо (Gaspardo) від офіційного представника в Україні

Вже більше п'ятдесяти років компанія з сонячної Італії Gaspardo успішно представляє свою продукцію на світовому ринку. Серед успішно купується по всьому світу продукції числяться якісні, надійні та зручні косарки роторні борони, косарки, фрези і багато іншого. Також для кожного виду техніки є цілий набір запасних агрегатів і вузлів, і запчастини Гаспардо незмінно радують своєю якістю, акуратністю виконання і неухильним проходженням виробленим і схваленим нормативами. Компанія «Агро-Темп», будучи постійним офіційним ділером італійського концерну, пропонує техніку та запасні частини в максимально широкому асортименті.

Розкидачі мінеральних добрив Gaspardo

Підприємства, які бажають у своїй роботі домогтися максимальної ефективності, обов'язково позитивно оцінять розкидачі мінеральних добрив ЗЕНОНА. Адже цими високоточними агрегатами легко керувати, рівномірно розподіляючи органічний компост, зерна та інше на ширину до 36 м.

Сівалки точного висіву для овочевих культур Gaspardo

Пневматична сівалка овочева — це результат досвіду, який компанія GASPARDO накопичила у високоточному посіві. Раціональність конструкції і модульність компонентів перетворюють цю машину в універсальну модель для використання, як в спеціальних галузях овочівництва, так і буряківництва.

Сівалка точного висіву Гаспардо (GASPARDO)

Сівалка Gaspardo – призначенням є висів таких культур, як ріпак, кукурудза, соняшник, а також інших просапних культур з мінімізованої втратою насіння. Сівалки, шириною 6-12м мають 8-24 висівних аппаратаГлубина посіву становить 3,5-10 див.

Зернові сівалки Gaspardo Gigante

Сівалка Гаспардо Джиганте призначена для прямого посіву зернових культур, сої, ріпаку та інших культур на агрофонах без попередньої обробки.

Зернові сівалки Gaspardo Corona

Пневматична сівалка Maschio Gaspardo Corona

CORONA — комбінація сівалки і дискової борони ідеально підходить для сівби по оранці, в мульчу або по стерні. Бункер ємністю 3500 літрів і висока робоча швидкість 10-15 км / год забезпечують високу автономність і продуктивність (~ 6-9 га / год); це означає швидке повернення інвестицій.

Зернові сівалки Gaspardo (Mega, Maria)

Компанія Gaspardo пропонує повну гаму моделей для посіву зернових, яка з'явилася на світ, завдяки різним вимогам користувачів. Прийняті для висівних елементів дозволяють знайти краще застосування для посіву як на підготовленому грунті, так і в умовах мінімальної обробки.

 

Про компанію

Адреса: 08700, Київська обл., м. Обухів, вул. Київська, 113-а

Тел.\факс: +38 044 520 96 96

Email: info@agro-temp.com.ua

ТОВ "Компанія Агро-Темп"
Дякуємо!

Найближчим часом очікуйте надходження листа з комерціною пропозицією!